Ruletový systém Bondová sázka

Speciální ruletové systémy

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Rychlý a úderný systém
    • Vysoký výdělek
    • Jednoduchý princip
Nevýhody:
    • Nutnost vyššího kapitálu
Popis systému:

Kdo by neznal Jamese Bonda, chlapíka, kterému jde všechno, na co sáhne, ruletou nevyjímaje… Bondova sázka je v souladu se samotným představitelem rychlý a vysoce výdělečný postup, při němž vsázíme celkem 200 žetonů podle předem stanoveného vzorce.

Prvních 140 žetonů položíme na spodní polovinu hracího pole, to znamená na čísla 19-36. 50 žetonů vsadíme na line, tedy šestici, nebo chcete-li dva streety 13-18. Zbytek žetonů vsadíme na nulu. Sázky se také mohou vydělit 10 a potom podle daného vzorce vsázíme 14, 5 a 1 žeton.

Hráč má tímto způsobem pokryty přesně 2 třetiny hracího pole. Jestliže padne číslo z dolní poloviny, vyhrává 80 žetonů, bude-li vytočeno číslo 13-18, čistý zisk bude činit rovných 100 žetonů a pokud se trošku poštěstí a padne nula, čistá výhra bude činit rovných 160 žetonů!

Jestliže nám nebude přát štěstí a bude vytočeno číslo z horního tuctu, hrajeme znovu a sázku zdvojnásobíme, stejně jako třeba při hraní výherního systému Martingale. V opačném případě se doporučuje odejít od stolu zavčasu. Bondova sázka je v dlouhodobém horizontu výdělečná, ale je potřeba vlastnit dostatečný kapitál. V opačném případě byste ho nejdříve měli rozmnožit hraním jiných výherních strategií, například Systémem 2 nahoru, 2 dolů.

Hodnocení redakce

Stejně jako samotný James Bond jde o hbitou a údernou sázku, která z jednoho jediného spinu dokáže vymáčknout maximum. V dlouhodobém horizontu je značně zisková, ovšem platí zde variance, která vyžaduje dostatečné množství kapitálu. Vzhledem k její povaze je vhodná spíše pro pokročilejší hráče, kteří umí čelit případným prohrám a vědí, že peníze se jim časem navrátí. Začínající hráči by měli vyčkat, dokud nenaberou více zkušeností, nebo by si alespoň měli snížit výši sázky. Kvůli tomu, že tato strategie není vhodná pro všechny hráče, ji naše redakce hodnotí 8/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

jsem vášnivým milovníkem rulety a vyhledávám především kamenná kasina. Znám spoustu ruletových systémů, ale jelikož hraju spíše pro vzrušení ze hry a patřím mezi nedisciplinované jedince, moje výsledky nejsou zase tak zářné. Ruleta je pro mě i možnost jak se seznámit s novými lidmi, nebo místa, kde mohu udělat dojem na stávající známé, nebo obchodní partnery. Pokud se chystám někoho okouzlit, nebo se snažím před někým blýsknout, volím Bondovu sázku. Zaprvé jde o systém, který mi poměrně často vychází, a i když si nezapisuji své přesné výsledky, přijde mi, že jsem s ním ziskový. Ale kromě toho na sebe touto sázkou strhávám veškerou pozornost a to zvlášť v případě, kdy mi krupiérka vyplácí maximální možnou výhru. V tu chvíli lidé často znejistí a koukají se na mě s otazníky v očích. Taková situace ještě houstne, když dělám, jakoby se nic nestalo a přejdu na další z ruletních systémů, který je naprosto nenápadný. A na konec večera se nechám slyšet (pokud vyhraju, samozřejmě) – no jo, ruleta, kdybych nedělal, co dělám, tak bych se pustil do hraní. Vždyť je to tak snadné.

Samozřejmě vím, že vyhrávat v ruletě zase tak snadné není a je k tomu zapotřebí spousta znalostí a zkušeností, stejně jako i v jiných oborech. Proto si vážím všech profesionálních hráčů, neboť vím, že za jejich úspěchy stojí léta tvrdé dřiny. Prostě se jen občas rád cítím jako profík, který životem proplouvá a stále si jen hraje. A kdo ví, třeba se jím díky vašim stránkám skutečně jednou stanu. Kéž by. :-)

Všem přeji hodně štěstí a úspěchů při hře i v životě.

S pozdravem

Zděnek H.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.