Jak můžu vložit/vybrat peníze z online kasina?

Způsoby vkladu peněz do online kasina, nebo případného výběru peněz z online kasina existuje celá řada. Od těch zcela běžných, jakými jsou bankovní převody, nebo platba kreditní kartou, až po ty méně běžné, jakými jsou různé internetové peněženky, nebo předplacené karty. Každá možnost má svá úskalí, ale také výhody.

V případě platby kreditní kartou, nebo převodem z bankovního účtu se můžete vyhnout ověření totožnosti, kterou po vás některá kasina budou vyžadovat. Kasina se tím brání proti praní špinavých peněz a proti hře nezletilých hráčů. Pro vás to obvykle znamená zaslání kopie OP – samozřejmě se začerněnými údaji. To by tedy nebyl takový problém, ovšem musíte počítat s tím, že ověření OP občas chvíli trvá a do té doby nebudete moci provést ani žádný výběr. Použitím kreditní karty se tedy vyhnete dodatečnému papírování a zajistíte si rychlé výběry peněz.

Jestliže se rozhodnete pro platbu internetovou peněženkou, sice vás papírování nemine, ovšem na druhou stranu vás bude čekat klidný spánek, v němž vás nebudou strašit obavy z vykradení vašeho bankovního účtu. Takové společnosti jako je například Moneybookers, Paypal nebo Neteller totiž fungují jako prostředník mezi vámi a online kasinem, přičemž třetí osobě neposkytují vaše údaje a brání tím v jejich zneužití.

Také platba prostřednictvím předplacené karty je zcela bezpečná. V České republice jde o tzv. „PaySafeCard“, která je běžně k dostání u vybraných obchodníků a funguje na principu dobíjení kreditu do mobilu. Tato možnost je ještě mnohem bezpečnější, než platby některou z internetových peněženek, neboť v ní vůbec nefigurují vaše údaje. Musíte se však připravit na to, že kasino si vyžádá kopii vašeho OP, o čemž jsme se zmiňovali již v předchozích řádcích a také na to, že ve chvíli, kdy budete chtít vybrat vyhrané peníze, budete muset poskytnou alespoň číslo vašeho bankovního účtu a na převod pár dní počkat.

Přehled platebních metod:
  • Bankovní účet v ČR
  • Kreditní karta
  • Paypal
  • Moneybookers
  • Neteller
  • PaySafeCard
  • Kreditní kartou po telefonu

platebni-metody

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.