Ruletový systém Královský

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
  • Jednoduché použití
  • Mizivá progrese
  • Značná přehlednost
  • Téměř bez větších výkyvů
  • Jistota
Nevýhody:
  • Občas se najdou vleklejší seance
Popis systému:

S tímto systémem si užijete královských výher. Jelikož přetrvává již od dob Ludvíka XIV., určitě v něm dřímá hluboký potenciál. Jinak by se na něj už dávno zapomnělo, nemyslíte?

Královský ruletní systém je navíc skutečně jednoduchý a vhodný pro kombinování s dalšími ruletními systémy. Začíná se na něm sázet na 2 tucty ze tří podle toho, které z polí nebylo v prvním tahu ruletou vytočeno. To znamená, že pokud právě padlo číslo z prvního tuctu, napříště budeme vsázet na dva zbylé tucty. Jestliže prohrajeme, navýšíme naši další sázku na každé z polí o 1 žeton. Pokud zaznamenáme vítězný spin, výše další sázky se nemění, ovšem budeme měnit umístění naší sázky – žetony opět klademe na 2 tucty, které v předchozím kole nebyly vytočeny. Nejdůležitější je, abychom na obě z polí vsázely stejné množství žetonů, přičemž konkrétní výši sázek si už každý hráč určuje sám podle svých finančních možností i očekávaných výher. Asi není třeba podotýkat, že jakmile dosáhneme požadovaného zisku, měli bychom ze hry odejít.

Ukázka z praxe

Začali jsme točit na nečisto a kulička se zastavila na čísle 5, které náleží do prvního tuctu. Vsázíme proto po 1 žetonu na druhý a třetí tucet. Následující spin vytočil číslo 7, opět náležející prvnímu tuctu. Prohráli jsme 2 žetony a zvyšujeme naši sázku na druhý a třetí tucet o 1 žeton, nyní tedy vsázíme po 2 žetonech na obě pole. Následující točení nám přineslo 13, která patří do prostředního tuctu. Vyhráli jsme tedy 6 žetonů a nyní budeme vsázet na první a poslední tucet po 2 žetonech. I teď jsme úspěšní, padla nám 7, která náleží prvnímu tuctu. Opět jsme vyhráli 6 žetonů a naše další sázka bude 2 žetony na prostřední a 2 žetony na poslední tucet. Prohráli jsme, padla nám 8, přišli jsme o 4 žetony a zvyšujeme naši sázku na 3 žetony. Vsázíme 3 žetony na prostřední a 3 žetony na poslední tucet a zatočíme ruletou. Padla nám 36, vyhráli jsme 9 žetonů! Jelikož číslo 36 pochází z posledního tuctu, nyní budeme sázet po 3 žetonech na první a druhý tucet. Následné točení přineslo číslo 4, takže jsme opět vyhráli 9 žetonů! Vkládáme do hry po 3 žetonech na druhý a třetí tucet a necháme točit ruletu. Kulička se usadila na čísle 20, znovu jsme vyhráli 9 žetonů, a jelikož jsme dosáhli kýženého profitu, opouštíme hru.

Sázka Vsazeno celkem Výhra Padlo číslo (tucet)
Po 1 žetonu na 2 tucty 2 0 7 (1)
Po 2 žetonech na 2 tucty 6 6 13 (2)
Po 2 žetonech na 2 tucty 10 6 7 (1)
Po 2 žetonech na 2 tucty 14 0 8 (1)
Po 3 žetonech na 2 tucty 20 9 36 (3)
Po 3 žetonech na 2 tucty 26 9 4 (1)
Po 3 žetonech na 2 tucty 32 9 20 (2)

#Součet našich sázek do dosažení stanoveného profitu: 2 + 4 + 4 + 4 + 6 + 6 + 6 = 32 žetonů

Součet našich výher do dosažení stanoveného profitu: 6 + 6 + 9 + 9 + 9 = 39 žetonů

Hodnocení redakce

Jednoduché použití, mizivá progrese, značná přehlednost a téměř žádné velké výkyvy celkové bilance. Všechny tyto výhody dělají z Královského ruletního systému zajímavý kousek, vhodný pro všechny hráče, kteří raději hrávají na jistotu, nebo mají nízký bankroll, který by před vstupem do jiných ruletních systémů chtěli ještě trošku rozmnožit. Naše redakce ho pro jeho výrazné přednosti hodnotí rovnými 9/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

s ruletou jsem začal celkem nedávno a protože jsem do hry vstupoval s cílem posílit mé příjmy, samozřejmě mé první kroky vedly k různým výherním systémům. Jelikož jsem nechtěli nic riskovat, zvolil jsem si Královský ruletní systém, který mi přijde naprosto spolehlivý, ale i přesto hodně štědrý. Po několika hrách jsem si ho začal vylepšovat až do současné podoby, která mi přináší daleko vyšší zisky. Oproti jednomu točení před sázkami volím více točení a čekám, dokud nezaznamenám, že čísla z jednoho tuctu padla 3 za sebou. Když mám trpělivou náladu, čekám třeba i na 4 čísla z jednoho tuctu po sobě, někdy i 5 čísel po sobě. Potom začnu sázet podle klasického Královského systému a věřte mi, výhra na sebe obvykle nenechá čekat ani 2 spiny! Potom začínám nanovo, točím nanečisto, vyčkávám až padne 3 za sebou číslo z jednoho tuctu a sázku opakuju. Když si s oblepením rulety chvíli počkám, jednoduše to přináší úspěchy. Dovoloval bych si poradit hráčům, ať také nikam nespěchají a nejsou unáhlení, neboť tím zbytečně jen přicházejí o peníze. Když už hrát ruletu, tak přece se ziskem! Jinak si rovnou můžeme jít sednout k automatům a mačkat tlačítka, jako cvičené opice! Hezký den, Libor

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.