Live ruleta u herny Unibet – recenze

Live ruleta poskytovaná hernou Unibet patří mezi špičku mezi live ruletami. Může za to především fakt, že hrát na živo zde můžete už od 0,5 €, což je při tomto druhu rulety značně neobvyklé (limity běžně začínají na 1-2 €). Další obrovskou výhodou live rulety herny Unibet je široká nabídka her, která zahrnuje běžnou ruletu, Francouzskou ruletu, VIP ruletu, Auto ruletu a Lounge ruletu.

Krupiérky u live rulety v on-line herně Unibet jsou sympatické a velice komunikativní. Není jim cizí úsměv ani milé slovíčko a velice často se stává, že vedle anglického jazyka jsou schopny komunikovat i v jiných jazycích – například v němčině, francouzštině, italštině, ruštině, slovenštině nebo českém jazyce. Tyto jazyky však oficiálně nejsou podporovány.

Pokud je to potřeba, krupiérky vám v úvodu zběžně vysvětlí pravidla hry a uvedou vás do sázecích zvyklostí. Kdykoliv během hry si také můžete přizpůsobit kvalitu přenosu dle svých požadavků a rychlosti internetu a výkonu vašeho počítače. Stačí kliknout na položku nastavení, načež se vám otevře nabídka, kde máte na výběr tři možnosti – low (nízká kvalita), medium (střední kvalita), high (vysoká kvalita). Pokud si nejste jistí, jak to s vašimi možnostmi je, ponechte zaškrtnuté políčko „auto adjust“, které live ruletu opravňuje k automatickému nastavování.

V tom samém okně je k dispozici ještě možnost zaškrtnutí položky „auto zoom-in video during spin“, díky které umožníte kameře zoomovat na kolo rulety a případně i na vaše sázky. Pokud je toto políčko nezaškrtnuté, budete mít vždy statický výhled na krupiérku, kolo rulety a plátno z dálky. Dle druhu rulety se tento pohled liší jen postavením stolu.

Live ruleta u herny Unibet je pojatá spíše minimalisticky, za což dáváme palec nahoru. Veškerá nastavení a možnosti jsou dostačující a nezahrnují hráče zbytečnými detaily, kvůli kterým by se mohli cítit zmateně. Také přístup krupiérek je nadstandardní, což společně s možností hrát tuto live ruletu i na poměrně nízkých limitech, dělá z Unibetu předního poskytovatele tohoto druhu hraní.

 

Ukázka 3D Live rulety v kasínu Unibet


liveruleta3d

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.