Zkušenosti hráčů s Live ruletou

Patrik, Valtice

S live ruletou jsem začal poměrně nedávno a to v době, kdy jsem zjistil, že se dá hrát na stejných limitech, na jakých jsem hrál běžnou ruletu. Řekl jsem si, proč do hry nezapojit trochu té kultury a za tento krok jsem opravdu rád. Při hraní jsem už navázal přátelský vztah s jedním hráčem ze Slovenska, s kterým vyměňujeme i nové výherní systémy. Je bezvadné, že on-line kasinu nevadí, když ho navštíví člověk, který si v něm docela dobře vydělává. Všem tento druh hraní velice vřele doporučuji.

Luděk, Příbram

Live ruleta u herny Unibet je perfektní věc. Mám díky ní pocit, že jsem ve skutečném kasinu. Krupiérky jsou super a už jsem si tu vyhlídl svou oblíbenkyni, s kterou často prohodím spoustu slůvek navíc. A když zrovna nemám náladu, nebo se chci soustředit na hru, chat nechám zavřený a je to. Zezačátku jsem se bál hlavně toho, že nestihnu vložit svou sázku ve stanoveném časovém limitu. Brzy mě ale mé obavy přešly – pokud hrajete sami, krupiérka vyčkává až do chvíle, kdy vsadíte (i kdyby to byly dlouhé minuty) a v případě, že se připojí další hráči, není problém vsadit třeba i při každém desátém kole. Zkrátka a dobře – live ruleta nemá žádnou chybu.

Tadeáš, Sušice

Jsem náročný a proto je live ruleta vždycky mým jediným cílem. Nevidím důvod, proč bych měl hrát obyčejné flashové minihry, když se při hraní můžu cítit jako ve skutečném kasinu. U herny Unibet se

Sdělte nám své zkušenosti

Napište nám zkušenosti s hraním Live rulety, odměníme Vás free spiny do rulety.

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zpráva

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.