Ruletový systém Martingale

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • 100% úspěšnost
    • Jednoduchý a lehce pochopitelný
Nevýhody:
    • Rychle se zvyšující sázky
Popis systému:

Martingale je jednoznačně nejstarší, nejznámější a současně i nejúspěšnější ruletní systém, který byl vůbec kdy vynalezen. Jeho charakteristickým rysem je značná agresivita, která hráčům může přinést značný úspěch, ale také fatální prodělek.

Tento systém funguje na principu zdvojnásobování vsazené částky. Obvykle se proto nazývá také systémem dvojnásobku. Hráč si nejdříve vybere jedno z polí – červená/černá, nebo sudá/lichá a bude se ho držet po celou dobu hraní. Poté na něj vsadí jeden žeton. Jestliže se mu nepodaří vyhrát, jednoduše zdvojnásobí vsazenou částku, vsadí tedy žetony 2. Jestliže mu štěstí znovu nebude přát a opět prohraje, právě vsazenou částku znovu zdvojnásobí. Nyní tedy vsadí už 4 žetony. Celý proces bude opakovat, dokud nezaznamená vítězný spin. V tu chvíli se mu vrátí všechny prohrané žetony + jeden navíc. A proces se opakuje od začátku.

Martingale systém je úspěšný vždy a to nejen při hraní rulety. Mnoho hráčů ho používá i v případě hry Blackjacku, nebo při sázení na sport. Jediným jeho problémem jsou rychle se zvyšující sázky, které v případě série proher mohou zaskočit nepřipravené hráče. Abyste se neúspěchu vyvarovali, měli byste do hry vstupovat s dostatečným kapitálem a začínat sázet od úplně nejnižší možné částky.

Ukázka z praxe:

Vybrali jsme si červenou barvu a vsázíme na ní 1 žeton. Padla černá, ztrácíme 1 žeton. Při další hře na červenou barvu vsázíme už 2 žetony. Opět padla černá, prohráváme 2 žetony. Třetí hru vsázíme 4 žetony. I nyní jsme neúspěšní a prohráváme 4 žetony. Následující hru znovu vsázíme na červenou barvu 8 žetonů. Padla červená, vyhráváme 16 žetonů a celkově jsme 1 žeton v plusu.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padla barva
# 1 žeton na červenou 1 0 černá        
# 2 žetony na červenou 3 0 černá        
# 4 žetony na červenou 7 0 černá        
# 8 žetonů na červenou 15 16 červená     #
#Součet našich sázek do padnutí červené barvy: 1 + 2 + 4 + 8 = 15 žetonů

Naše výhra: 16 žetonů

Hráčské vylepšení:

Jediná nevýhoda totoho systému je v tom, že může přijít dlouhá serié a částky se rychle zvyšují. My sice jakoukliv manipulaci ze strany kasína vylučujeme, ale dílem náhody se stane, že dříve či později dlouhá série přijde. Pokud máte vyhráno dost peněz, tak se Vás to netýká a dlouhou sérii zlomíte, ale pokud jste na začátku, tak existuje jednoduchý trik, jak se dlouhým sériím bránit.
Stačí totiž sázet nejen na barvy (červená/černá), ale i na další rovné sázky, to znamená (sudá/lichá) a (vysoká/nízká). Kombinací těchno rovných sázek několiknásobně oddálíme příchod dlouhé série. Opravdu do funguje, vyzkoušejte to.

Hodnocení redakce:

Martingale systém je jednoduchý na pochopení a stoprocentně úspěšný. O jeho kvalitách může svědčit už jen skutečnost, že od 18. století, kdy byl poprvé předveden v praxi, platí bez ustání za nejpopulárnější herní systém. A jelikož si v něm našla zalíbení i naše redakce, hodnotíme 10/10.

Dopisy hráčů:

Dobrý den,
ruletu hraju od prváku na vysoké. Dostal mě k ní můj kamarád, který mě po jednom posezení u piva, zatáhl do kamenného kasina. Moc mu to nešlo, ale já jsem hned od první chvíle věděl, že tahle hra je mi souzená. Ještě ten večer (ráno) jsem začal shánět různé ruletové systémy a také je zkoušet. První byl právě Maringale, u kterého jsem po absolvování obrovského kola a zkoušení všech ostatních herních strategií také skončil. Martingale je pro mě jediným 100 % úspěšným herním systémem, který současně zaručuje obrovské výhry. Nyní si díky němu úspěšně přivydělávám ke studiu a to dokonce tak dobře, že přemýšlím, zdali mám vůbec po promocích hledat práci.
Ale zpět k samotnému systému. Hráčům bych dále doporučil i jeho obměny (tady by byl odkaz), které se mi taktéž velice osvědčily. A kromě toho mi hodně pomáhá i využívání free spinu. Vzhledem k limitování sázek u rulety totiž může nastat situace, kdy už nelze vsadit násobek předešlé sázky. Proto nejdříve točím zadarmo. Jakmile mi padne třeba třikrát po sobě černá, začnu hrát naostro a sázím na červenou. Takto se dá snadno vyhnout případnému nezdaru.

Dobrý den,

ze začátku používání výherních systémů jsem měl období asi jako všichni začínající hráči – jednou nahoře, jednou zase dole. Hlavní chyba byla v tom, že jsem prostě nevěděl, kdy mám ze hry odejít. Když se mi nevedlo, snažil jsem se prohrané peníze dostat co nejdřív zase zpět a byl jsem prodělečný, když se mi naopak vedlo, snažil jsem se vyhrát ještě více a pak obvykle přišla smolná série. Byl jsem na nule. Těchto nešvarů jsem se postupně zbavil a už jen díky tomu se moje výsledky začly dostavovat.
Vedle toho jsem zkoumal systém Martingale, který byl vždycky mým nejoblíbenějším herním systémem. Vyzkoušel jsem skoro všechno, ale k němu jsem se vždycky vrátil. Je to systém, který mojí povaze vyhovuje nejvíce. Každý by měl najít ten svůj a ne dávat na rady ostatních. To co vyhovuje jednomu, může se příčit druhému… To je asi taky jasné. A právě proto jsem si Martingale ještě trochu poupravil. Své obměně říkám „Proměnný Martingale“. Tento systém eliminuje negativní dopady sérií, kdy padají stejné barvy. Jednoduše jsem z těchto sérií udělal výdělečnou věc. Vsázím tak, že pravidelně střídám barvy. To znamená, že v prvním kole vsadím na červenou, v druhém na černou atd. K tomu používám stejnou progresi jako u Martingalu. Neříkám, že je to nějak převratný systém, za kterých bych mohl získat Nobelovku. Určitě to už někoho taky napadlo. Tímto dopisem bych chtěl jen usnadnit začátky u rulety začínajícím hráčům. Doufám, že vám tento systém pomůže k získání pěkných pár žetonů. S pozdravem a přáním mnoha šťastných spinů. Radek

Dobrý den,

chtěl bych se s vámi podělit o jednu úpravu, která mi z výherního systému Martingale dovoluje vyždímat asi 100x více žetonů. Princip je skoro stejný, jako u Martingalu – zvolím barvu, vsadím a při prohře použiju příslušnou progresi. JENŽE když vyhraju, neanuluju sázku, ale zůstávám u příslušné hodnoty. To znamená, například vložím 4 žetony a vyhraju. Získané žetony si vezmu a sázku 4 žetony na plátně ponechám a jedu dál – vsázím teda znovu 4 žetony a to až do chvíle, kdy prohraju. Potom zvednu sázku příslušnou progresí a dokud budu vyhrávat, nebudu jí měnit. Jde o zázračný systém, který sice může být zrádný, ale dokáže minimálně vydělat sám na sebe. Já jsem si tímto způsobem vydělal už značný obnos peněz. Určitě víc, než bych si vydělal samotným Martingalem, který umí být zrádný stejně, možná ještě víc – tady alespoň víte, že hrajete o pořádný sumy, zatímco tam se přetahujete o 1 žeton. Takže se nebojte to zkusit a pokud mi fakt nevěříte, zahrajte to u stolu za hrací peníze. S pozdravem V.S

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.