Naši géniové

#

Ing. Martin Šácha – zakladatel a ředitel projektu

Ing. Martin Šácha absolvoval na jaderné a fyzikálně inženýrské fakultě ČVUT v Praze. Působil na ve významných pozicích českých a slovenských firem, zabývajících se nukleárním vývojem. Má rovněž rozsáhlé zkušenosti v oblasti IT technologií, kterým se aktivně věnoval během svých studií. V té době se mu podařilo rozjet několik prosperujících firem, které kvůli nedostatku času musel rozprodat. V současné době se Ing. Martin Šácha věnuje především poradenské činnosti a zakládání nových projektů. V jeho činnosti mu pomáhají obrovské zkušenosti s hledáním mladých nadaných lidí a kontakty, které si během své bohaté pracovní minulosti dokázal vytvořit.

#

Ing. Radek Korecký – vymýšlení ruletních systémů

Ing. Radek Korecký absolvoval na fakultě informačních technologií ČVUT v Praze. Od svého nízkého věku se jevil jako zázračné dítě a od 13 let vypomáhal ve společnosti svého otce, kterou záhy nastartoval k ohromnému úspěchu. Po studiích působil a stále ještě působí na mnoha vysokých postech známých informačně technologických firem. Spoustu času věnuje výzkumu nových informačních technologií, s nimiž začal již během svých studií. V roce 2010 si založil vlastní společnost, ve které všechny své nápady úspěšně realizuje. V současné době pracuje i na vymýšlení absolutního výherního systému, který je už je skoro hotový.

Radkovi speciality:Ing. Tomáš Hradil – testování ruletních systémů

Absolvent fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze Ing. Tomáš Hradil má za sebou i přes svůj nízký věk velice bohatou pracovní minulost. Ve svých 18 letech založil vlastní společnost, která během 2 let dokázala ovládnout příslušný trh. V této společnosti se však cítil přespříliš svázaný a tak jí o rok později přenechal svému bratrovi. V současné době pracuje v oblasti poradenství a zbavuje společnosti palčivých problémů. Také se věnuje mnoha výzkumům, díky nimž dostal cvik pro ověřování správnosti postupů a jejich vylaďování.

Oblíbený systém:

Nestárnoucí Martingale systém
Ing. Rostislav Matějka – testování kasin
Ing. Rostislav Matějka absolvoval na fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze. Celou svou kariéru zasvětil poskytování finančního poradenství předním českým i mezinárodním společnostem a školení jejich nových zaměstnanců. Součástí jeho práce je i získávání informací o slabých a silných stránkách daných podniků a jejich využívání ku prospěchu subjektu. Cenné zkušenosti, které získal během své bohaté kariéry, zužitkovává i při výběru kasin pro naše stránky.

Dlouhodobě nejlepší kasíno:

Unibet

e-mail: rosta.matejka@seznam.cz

Ing. Martina Lipertová – finanční poradkyně
Ing. Martina Lipertová absolvovala na fakultě podnikohospodářské VŠE v Praze. Za svůj krátký profesní život se stihla zapsat jako jedna z nejlepších českých finančních poradkyní, která poskytuje své služby pouze vybraným nadnárodním společnostem. V současné době pracuje na volné noze a vedle školení zaměstnanců a přípravy firem na podnikové audity se věnuje mnoha mladým nadějným projektům v čele s našimi stránkami. Pokud někdo dokáže ve financích udělat pořádek, potom je to rozhodně Ing. Martina Lipertová.
e-mail: mlipertova@email.cz

Matěj Soukup – matematický génius
Matěj Soukup je takový Rain Man v českých luzích a hájích. Občas vypomáhá v náročných projektech, které vyžadují matematického génia. Po zbytek času separovaný od veškerých lidí uvažuje nad matematickými zákonitostmi, kterými je dle jeho slov tvořen celý svět. Pokud má v současné době někdo šanci přijít se zlomovými poznatky, s jakým přišel Albert Einstein, potom je to určitě Matěj Soukup. Ať tak či tak, v budoucnosti o něm určitě ještě uslyšíme.
e-mail: matej.soukup@gmail.com

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.