Ruletový systém Oscar’s Grind

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
  • Prověřený simulací na PC
  • 100% úspěšný
  • Jednoduchý
  • Poměrně šetrný
Nevýhody:
  • Občas dost vleklé cykly (série)
  • Menší výdělek
Popis systému:

Oscar’s Grind je prvním ruletním systémem, který byl odzkoušen na počítači. Stalo se tak v roce 1965. Náplní testu byla simulace rovných 280.000 tahů. Na jeho konci čekalo potvrzení účinnosti systému. V případě, že má hráč pevné nervy a dostatečné finanční rezervy, je tedy systém Oscar’s Grind 100% účinný.

Jeho pozitivní výsledky pramení v trošku odlišném principu vsázení, než který je obvyklý u ostatních ruletových systémů. V případě hraní podle Oscar’s Grind systému se totiž hodnota sázky nezvyšuje po prohraných spinech, ale pouze po úspěšných točeních.

Na začátku hry si vybereme jedno z polí – červená/černá, nebo sudá/lichá a budeme se ho držet až do konce série. Začínáme sázkou 1 žetonu. Jestliže vyhrajeme, série je ukončena a začínáme znovu. Pakliže prohrajeme, držíme se stále stejné sázky až do chvíle, kdy přijde vítězný spin. Poté naši sázku navýšíme o 1 žeton a budeme v tom pokračovat, dokud se nedostaneme do plusové bilance. Poté se sázka resetuje a začínáme s novou sérií. V tuto chvíli je možné zvolit si jiné pole.

Na konci fáze, tedy ve chvíli, kdy končí negativní série, není nutné příliš mnoho riskovat. Jakmile hráč začne vyhrávat a pomalu se dostává do plusových hodnot, měl by umět resetovat sérii například už při zisku 1 žetonu. K opatrnosti se uchylujeme také v případě, že naše bilance zůstává na nule. V tu chvíli je naše sázka vždy 1 žeton.

Ukázka z praxe

Vybrali jsme si červenou barvu a vsázíme na ní 1 žeton. Padla černá, ztrácíme 1 žeton. Znovu vsázíme 1 žeton. Tentokrát jsme se dočkali výhry, padla červená a jsme na nule. Nebudeme proto riskovat a naše další sázka bude pouze 1 žeton. Padla černá, prohráváme 1 žeton. I nyní vsázíme 1 žeton a opět padá černá a prohráváme. Nyní jsme již 2 žetony v mínusu. Opakujeme předešlou sázku a vsázíme 1 žeton na červenou barvu. Bohužel znovu prohráváme a přicházíme o 1 žeton, dohromady jsme tedy už 3 žetonu v mínusu. Vsázíme 1 žeton na červenou barvu a vyhráváme. Jsme 2 žetony v mínusu. Jelikož jsme vyhráli a naše bilance se netočí kolem 0, vsázíme nyní 2 žetony. Padla červená, vyhráváme a jsme na nule. Protentokrát tedy vsázíme 1 žeton, nechceme totiž riskovat. Padla černá, prohráváme 1 žeton. Jsme v mínusu 1 žeton. Vsázíme 1 žeton a vyhráváme. Opět jsme se dostali na nulu a i přestože jsme předešlý spin vyhráli, budeme znovu vsázet jen 1 žeton! Spin byl vítězný, vyhráli jsme 1 žeton a naše bilance je +1 žeton. Ukončujeme sérii a začínáme znovu.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padla barva
# 1 žeton na červenou 1 0 černá        
# 1 žeton na červenou 2 2 červená     #
# 1 žeton na červenou 3 0 černá        
# 1 žeton na červenou 4 0 černá        
# 1 žeton na červenou 5 0 černá        
# 1 žeton na červenou 6 2 červená     #
# 2 žetony na červenou 8 4 červená     #
# 1 žeton na červenou 9 0 černá        
# 1 žeton na červenou 10 2 červená     #
# 1 žeton na červenou 11 2 červená     #

#Součet našich sázek v sérii: 1 +1 +1 + 1 + 1 + 1 + 2 + 1 + 1 + 1 = 11 žetonů

Součet našich výher: 2 + 2 + 4 + 2 + 2 = 12 žetonů

Hodnocení redakce

Co jiného může o úspěšnosti ruletového systému vypovídat lépe, než jeho vyzkoušení prostřednictvím simulace v počítači? Tento systém je 100% účinný a kromě toho velice triviální. Jednoduše se aplikuje i bez různých dalších podpůrných prostředků (např. tužka a papír, jako v případě Fabinocciho systému). Navíc je velice šetrný – hráč pro ziskové hodnoty není nucen sázet horentní sumy peněz. Naše redakce proto hodnotí 10/10.

Dopisy hráčů

Zdravím všechny v redakci,

dlouho jsem býval zarytým odpůrcem rulety. Vždy jsem hrál Blackjack a také se mi v něm dost dařilo a stejně jako mnoho dalších hráčů Blackjacku jsem si myslel, že jen a pouze tato hra může být zisková. Jednoho dne jsem však v kasinu potkal starého kamaráda, který stál u rulety a celkem se mu dařilo. Jelikož jsme se neviděli už několik let, chtěl jsem s ním trošku pokecat a tak jsem k ruletě přistoupil taky. Řekl jsem si, že budu sázet jen trošku, aby se neřeklo a v sázkách jsem se držel svého kamaráda. Jelikož bylo o čem povídat a i peníze na ruletě se množily, skončili jsme až pozdě ráno. Z kasina jsem si odnášel asi 5ti násobek toho, co jsem u sebe původně měl. Ten večer jsem se nad tím nepozastavoval, to až druhý den ráno – začalo mi to v hlavě vrtat a po několika dnech jsem zvedl telefon a vytočil přítelovo číslo. Hned jsem se ho musel zeptat na to, jestli ke své výhře ten večer co jsme se setkali, nějak přispíval. Jeho odpověď byla jednoduchá: „Jasně, Oscar’s Grind, jestli chceš, tak tě to naučím“.

Nebudu lhát, přišlo mi to jako vtip, ale nenechal jsem se přemlouvat a hned následující týden s ním vyrazil do kasina. Pozoroval jsem ho ani ne 3 hodiny a měl jsem naprosto jasno a do rána opět dost vyděláno. Ani na svůj oblíbený Blackjack jsem si tenkrát nevzpomněl. Nakonec jsem ještě bloudil po netu a leccos si o tomto systému našel. Zaujalo mě, že je to jeden z mála systémů, který byl vyzkoušený simulací na počítači. Ne že bych potřeboval nějaké další pobízení, jenom mě to utvrdilo ve správnosti svého rozhodnutí – vložil jsem si peníze do on-line kasina a začal si přivydělávat. Blackjack šel chvíli trošku stranou, ale teď už to střídám a i na něj aplikuji tento svůj osvědčený systém.

Nejúžasnější na tomto systému je jeho šetrnost – když už přijde na nějakou minusovou položku, jedná se řádově o 2-5 žetonů, které do konce sezení vždycky máte zpátky. Série nejsou nikdy příliš dlouhé. Já osobně jsem zažil jen jednu hodinovou seanci. Obvykle to ale trvá maximálně 20 minut. Jestliže si člověk chce přijít na nějaké peníze, měl by také hrát o větší než dolarové položky, neboť tento systém je založený na jistých výhrách 1 žetonu. Na to už si ale každý přijde sám.

Děkuji vaší redakci za zájem o ruletu a za další přínosné informace. Začínám zkoušet i další ruletové systémy, které zde máte uvedené a na spoustě z nich zjišťuju, jak jsem se mýlil, když jsem si myslel, že ruleta není výdělečná hra.

Marcel J.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.