Ruletový Shaunův systém

Systémy pro pokročilé

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
  • 90% osazení polí na ruletě
  • Slušný poměr sázka/výhra
Nevýhody:
  • Nedá se hrát opakovaně
  • Trvá déle, než si hráč zapamatuje čísla, na která má sázet
Popis systému:

Shaunův systém dává hráčům 90% šanci na výhru. To znamená, že po jeho aplikování hráči přibližně v 9 z 10ti spinů zaznamenávají výhru. Princip tohoto systému vychází z čistého faktu, že na ruletě se nachází 36 čísel a 1 nula, dohromady tedy 37 číselných polí.

Hráč vezme 66 žetonů a prakticky jimi osází ruletu tak, že volná zbydou pouhá 4 čísla. Z toho tedy ta pravděpodobnost, kterou jsme si uvedli na začátku. Pakliže padne jedno ze 4 holých čísel, hráč prohrává. Ve všech ostatních případech – po vytočení některého ze zbylých 33 čísel však zaznamenává výhru rovných 6 dolarů!

Vzhledem k povaze systému se nedoporučuje používat ho vícekrát za sebou. Aby hráč zvýšil své šance na výhru a zůstal s tímto systémem v plusové bilanci, měl by se spokojit pouze s jedním či dvěma protočeními, následně přejít na jiný výherní systém a k Shaunovu výhernímu systému se vrátit zase až po nějaké době. Jde prostě o nárazové přilepšení.

Podle Shaunova systému hráč vsází přesně tímto způsobem:

 • 36 žetonů umístí na červenou barvu
 • 4 žetony umístí na pomezí (splity) těchto čísel: 0 a 2, 8 a 11, 10 a 13, 17 a 20, 26 a 29, 28 a 31
 • 2 žetony na 3 libovolná čísla z této řady: 4, 6, 15, 22, 24, 33, 35 (pokud má hráč trošku šťastnou ruku a nepadne žádné z čísel, které z řady vynechal, vyhrává 6 dolarů)
 • hráč na jeden spin vsází celkem 66 žetonů

Vsázet se dají i násobky těchto čísel. V tom případě ale musí být vynásobeny všechny sázky stejným číslem – například 72 žetonů na červenou (36×2), 8 žetonů na splity (4×2) a 4 žetony na 3 libovolná čísla (2×2). V případě, že hráč pozapomene na vynásobení některé hodnoty, ztrácí tento systém smysl.

Aby byl Shaunův systém úspěšnější, měl by se hrát na evropské, nebo francouzské ruletě. Americká ruleta má jednu nulu (00) navíc, proto byste na ní zbytečně riskovali.

Hodnocení redakce

Shaunův výherní systém se sice nedá používat pořád a ani není 100% úspěšný, oproti jiným ruletovým systémům však nabízí vyšší výhry. Vzhledem k tomu naše redakce zvolila průměrné hodnocení a udělila mu 6/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

není to tak dávno, co jsem s ruletou začal, ovšem na druhou stranu se jí věnuji několik hodin denně. Už jsem stihnul vyzkoušet snad úplně všechny výherní systémy i jejich obměny. Nejčastěji používám Martingale systém, ale občas se uchýlím i k Shaunovu systému. Líbí se mi, že oproti jiným výherním systémům na něm za jedno jediné protočení vyhraju rovnou 6 žetonů. Zatím jsem ještě neprohrál, což přičítám právě střídmosti, s kterou tento systém využívám. Kromě toho jsem tento systém trošku zdokonalil. Jelikož hrávám ruletu bez nuly, místo 4 žetonů na split čísel 0 a 2 vsázím po 2 žetonech na číslo 2 a na číslo 4. Tímto způsobem se mi daří ještě více snižovat možnost neúspěchu. Místo 4 volných polí jsou tam totiž rázem pouze 3! Doufám, že vám tento poznatek pomůže k mnoha zdárným točením.

S pozdravem

Michael K.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.