Ruletový systém 1-3-2-6

Systém pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Vysoké a rychlé výhry
Nevýhody:
    • Účinný hlavně při jednostranném chování rulety
Popis systému:

Samotný název tohoto systému prozrazuje i jeho princip. Ten vychází ze skutečnosti, že při hraní rulety není neobvyklé setkat se sérií, při níž neustále padají ty samé barvy, nebo například čísla spadající jen do jednoho z polí sudá/lichá, nebo vysoká/nízká. Systém 1-3-2-6 tedy předpokládá, že nastane taková série a minimálně 4x za sebou padne číslo ze stejného pole.

Na začátku hry si hráč vybere jedno z již zmiňovaných polí a bude se ho držet až do ukončení hry. Vsadí na něj 1 žeton. Jakmile vyhraje, ponechá na plátně již vsazenou částku a přidá k ní postupně 1, 3, 2 a 6 žetonů (v každém kole příslušnou sázku). Jestliže v některém z celkem 4 kol zaznamená prohru, vrací se zpět na původní sázku. Znovu tedy vloží 1 žeton a po vítězství v jednotlivých úrovních k němu bude přidávat další žetony.

Jestliže prohrajeme v prvním kole, ztrácíme 1 žeton, jakmile prohrajeme v druhém kole, ztrácíme 2 žetony, ale jakmile prohrajeme ve třetím kole, tak jsme už v plusových hodnotách a vyhráváme 2 žetony! A ve čtvrtém kole bude náš čistý zisk dokonce rovných 12 žetonů, v posledním kole pak jde dokonce o 28 žetonů! Nejúžasnější na tomto systému je tedy jeho štědrost, která nám dovoluje vsazenou částku navýšit hned 6x!

Ukázka z praxe

Vybrali jsme si černou barvu a vsázíme na ní 1 žeton. Kulička se zastavila na černé barvě a vyhráli jsme 2 žetony, jsme tedy 1 žeton v plusu. Pokračujeme ve sázení na černou barvu, ale nezapomeneme k původní sázce položit ještě 1 žeton. Nyní proto vsázíme rovnou 2 žetony. I následující spin pro nás byl vítězný, kulička zakotvila na černé barvě a proto jsme vyhráli 4 žetony, dohromady jsme 3 žetony v plusu. K původní sázce 2 žetony nyní přidáváme 3 žetony a dohromady vsázíme 5 žetonů na černou barvu. Opět jsme zaznamenali vítězství, padla černá barva, a proto jsme vyhráli 10 žetonů, nyní jsme tedy už 8 žetonů v plusu. Další sázku navyšujeme o 2 žetony, proto nyní na černou barvu vsázíme 7 žetonů. Zaznamenali jsme výhru, padla černá barva! Vyhráli jsme 14 žetonů a naše celková bilance činí 13 žetonů. Poslední sázka v řadě! Původní částku navyšujeme o 6 žetonů a tak dohromady vsázíme 13 žetonů na černou barvu. I poslední spin v řadě byl vítězný a proto si ze hry odnášíme rovných žetonů

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padla barva
# 1 žeton na černou 1 2 černá        
# 2 žetony na černou 3 4 černá        
# 5 žetonů na černou 8 10 černá        
# 7 žetonů na černou 15 14 černá        
# 13 žetonů na černou 28 26 černá        

#Součet sázek do ukončení 4. sázkového kola: 1 + 2 + 5 + 7 + 13 = 28 žetonů
Součet výher do ukončení 4. sázkového kola: 2 + 4 + 10 + 14 + 26 = 56 žetonů

Celkový profit: 28 žetonů

Hodnocení redakce

Systém 1-3-2-6 je skvělou volbou pro všechny hráče, kteří by si chtěli vydělat velké peníze rychle a bezproblémově. Především ve chvílích, kdy má hráč vysledovány jednostranné chování rulety jde o velice perspektivní výherní systém, jenž se dá hrát jednou za čas, nebo třeba celý den. Pro jeho nenáročnost a všestrannost ho naše redakce hodnotí 8/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

ruletu hraji už více jak 3 roky a stejně jako i každý hráč jsem si velice brzy všimnul některých opakujících se sérií. Dlouho mě to žralo, přemýšlel jsem jak toho využít až jsem konečně narazil na šikovné výherní systémy, které s tímto jevem pracují. V tomto směru je pro mě asi nejoblíbenější systém 1-3-2-6, který při opakujících se sériích prokládám systémem Parlay. Oba mají něco do sebe, ale protože jsem akčnější hráč, který se přičiní dění kolem něj (na ruletě), 1-3-2-6 systém mi vyhovuje víc. Chtěl bych oba tyto systémy doporučit vašim čtenářům, protože se z nich místo proher, které dlouhotrvající série pro hráče obvykle znamenají, dají vytěžit slušný výhry. Když hráči zaznamenají smolnou sérii, měli by hned jednat a ne sedět na zadku a sledovat, jak prohrávají a potom si stěžovat na to, že jim nepřál osud. Ruleta je hra čísel a pokud pochopíme její princip a půjdeme štěstí naproti vhodnými strategiemi, můžeme na ní vydělávat! Háček je v tom, že pro to musíme něco udělat… ono nám to totiž do klína nespadne samo. J.K.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.