Ruletový systém 2 nahoru, 2 dolů

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • 100% úspěšný
    • Velice šetrný
    • Naprosto snadný
Nevýhody:
    • Sice jisté, ale menší výhry
Popis systému:

Systém 2 nahoru, 2 dolů své základy staví na progresi. Hodí se pro hráče, kteří disponují malým, či středním kapitálem a před hrou s jinými výherními systémy by ho chtěli ještě trošku rozmnožit. Tento systém je velice jednoduchý na pochopení i používání.

Na začátku hry si hráč zvolí jedno z polí – červená/černá, sudá/lichá, vysoká/nízká a bude se ho držet v průběhu celého herního cyklu. Hra začíná sázkou 1 žetonu, v čemž se pokračuje až do chvíle, kdy přijdou 2 prohry za sebou. Poté se sázka navýší o 1 žeton a pokračuje se ve hře. Nyní se tedy budou vsázet vždy 2 žetony a to až do chvíle, kdy znovu přijdou dvě prohry za sebou. Tehdy se sázka znovu navyšuje o 1 žeton a hráč začne sázet dohromady už 3 žetony. Progrese je tedy 1, 2, 3, 4, 5 atd. Ale v případě dvou po sobě jdoucích výhrách se hodnota sázky naopak snižuje, opět o 1 žeton.

Jestliže se hráč dostane až k sázení 5 žetonů, může ve zvyšování sázky dále pokračovat, nebo ji resetovat zpět na 1 žeton. Vše záleží na povaze a vstupním kapitálu daného hráče. Každý člověk je jiný, takže každému bude vyhovovat něco jiného. Není potřeba bát se, že hráč vynulováním sázky o něco přichází. Pokud se tak stane ve chvíli pozitivní bilance, pouze snížíme výši sázky na naši komfortní hladinu. Takto si samozřejmě můžeme pojistit i vyšší výhru. Jsme například na sázkách 12 žetonů a momentálně jsme 125 žetonů v plusu. Kdybychom při této hře pokračovali, můžeme samozřejmě zaznamenat ještě vyšší výhru, na druhou stranu nám však vzhledem k výši sázky hrozí, že při několika po sobě jdoucích neúspěších budeme na nule. Resetujeme tedy výši sázek, začneme sázet 1 žeton a naše předchozí výhra je naprosto v bezpečí.

Příklad z praxe

Vybrali jsme si červenou barvu a sázíme na ní 1 žeton. Byli jsme neúspěšní a přicházíme o 1 žeton. Opět vsázíme 1 žeton na červenou barvu. I tentokrát byl pro nás spin neúspěšný, padla černá a přicházíme o 1 žeton. Dohromady jsem tedy už 2 žetony v minusu. Jelikož jsme prohráli 2x v řadě, zvyšujeme naši sázku na 2 žetony. I nyní jsme bohužel neúspěšní, proto přicházíme o 2 žetony a svou následující sázku opět navyšujeme o 1 žeton. Vsázíme tedy 3 žetony. Následující točení pro nás bylo úspěšné, vyhráli jsme 6 žetonů a jsme 1 žeton v minusu. Znovu vkládáme 3 žetony na červenou barvu. Padla červená, vyhráváme 6 žetonů! Vzhledem k tomu, že jsme vyhráli 2x po sobě, nadcházející sázku snižujeme o 1 žeton. Vsázíme 2 žetony a znovu padá červená, vyhráli jsme 4 žetony. Nyní jsme 14 žetonů v plusu! Opět snižujeme o 1 žeton naši sázku a ve hře pokračujeme až do chvíle, kdy nebudeme mít dostatečně nahráno…

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padla barva
# 1 žeton na červenou 1 0 černá        
# 1 žeton na červenou 2 0 černá        
# 2 žetony na červenou 4 0 černá        
# 3 žetony na červenou 7 6 červená     #
# 3 žetony na červenou 10 6 červená     #
# 2 žetony na červenou 12 2 červená     #

#Součet našich sázek: 1 + 1 + 2+ 3 + 3 + 2 = 12 žetonů

Součet našich výher: 6 + 6 + 2 = 14 žetonů

Hodnocení redakce

U tohoto systému se dá ocenit především značná šetrnost, která přijde vhod všem hráčům s nižším kapitálem. Výhodou je také naprostá nenáročnost a 100% úspěšnost. Díky tomu je nakloněná všem začínajícím hráčům, ale i pokročilejším jedincům, kteří prostě jen chtějí rozmnožit svůj základní kapitál pro hraní finančně náročnějších systémů. Naše redakce proto Systém 2 nahoru, 2 dolů hodnotí 9/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

považuji se za pokročilého hráče, který vyhledává spíše možnost vyšších výdělků, což s sebou samozřejmě mnohdy přináší i značné riziko. Jde o to, že jednou vyhrajete astronomickou částku peněz a potom pohoříte a vaše peníze na kontě se smrsknou na polovic (něco jste už vybrali a nechce se vám znovu vkládat, protože jste ty peníze samozřejmě už i za něco utratili a chybělo by vám to zase jinde). V těchto situacích proto vždycky přecházím k Systému 2 nahoru, 2 dolů. Je to sice mírně zdlouhavé, což mi zrovna moc nevyhovuje a občas mám sklony zvyšovat progresi po 2 nebo 3 žetonech, ovšem na druhou stranu se mi tímto způsobem vždycky podaří své konto navýšit. Systém 2 nahoru, 2 dolů je pro mě prostě takovou jistotou a berličkou, která mi pomáhá dostat se z nejhoršího. Kromě toho je strašně jednoduchý a nehraje v něm skoro žádnou roli variance, proto by se mohl hodit i úplným začátečníkům.

Na konec svého dopisu připojuji díky všem ve vaší redakci, neboť prostřednictvím vašich stránek se dostávám k informacím, které můj herní styl pomáhají dále rozvíjet.

Vláďa S.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.