Ruletní systém 3 ku 1

Systém pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • jednoduchý
    • šetrný
    • progrese reaguje na dění ve hře
    • vysoké výdělky
Nevýhody:
    • občas delší cyklus hry
Popis systému:

Systém 3 ku 1 je jedinečný. Na rozdíl od jiných výherních systémů nepožaduje precizní provedení, není v něm potřeba ani příliš disciplíny, a jestliže se vám nepodaří odejít ze hry včas, také se nestane nic hrozného. Jednodušeji řečeno, jedná se o přínosný systém, který je určený i k rekreačnímu používání. Nic vás netlačí, nikam se nehoníte, prostě se jen bavíte a vyhráváte.

Hráč si nejdříve vybere své šťastné číslo, nebo číslo, které v nedávné době padlo, čímž své výhře podle teorie pravděpodobnosti trošku napomůže. Poté na zvolené číslo vloží 1 žeton. Výše jeho další sázky se bude odvíjet vždy pouze od toho, jaká je jeho celková bilance. Pokud je stav jeho konta vyšší než v předešlé hře, vsadí o 1 žeton méně. Pokud shledá, že stav jeho konta je nižší než v předešlé hře, svou nadcházející sázku navýší o 3 žetony. Jestliže bude stav jeho konta nejvyšší, jakého kdy dosáhl, resetuje sázky zpět na 1 žeton. A v případě, že shledá stav svého konta totožný se stavem konta v předchozí hře, bude hrát se stále stejným počtem žetonů.

Pravděpodobnost, že padne námi vybrané číslo je 1:37. To sice není mnoho, ale tento systém je konstruován tak, aby s případnými proherními sériemi a nepříznivými variancemi jednoduše zatočil. Může to chvíli trvat, ale výsledek se vždy dostaví. K používání tohoto výherního systému se proto raději uchylujte pouze v případě, že máte dostatek času. Odejít ze hry dřív, než se vám podaří vyhrát, je to nejhorší, čeho se při hře rulety můžete dopustit. Systém 3 ku 1 lze kombinovat s jinými výherními systémy, nebo ho hrát s více čísly najednou.

Ukázka z praxe

Jelikož chceme co nejvíce potlačit aspekt náhody, začínáme s hrou nanečisto. Po několika spinech jsme zaznamenali, že se nám dvakrát zopakovalo číslo 20. Pouštíme se tedy do hry o skutečné žetony a na toto číslo vsázíme 1 žeton. Následný spin nám přinesl číslo 27, prohráli jsme a naše celková bilance je horší, nežli na začátku hry a proto zvyšujeme naši sázku o 3 žetony a na číslo 20 vsadíme dohromady 4 žetony. Zahajujeme hru, načež nám spin přinesl číslo 20. Vyhráli jsme 144 žetonů. Jelikož je naše celková bilance vyšší, nežli v předchozí hře, je dokonce nejvyšší, jakou jsme doposud dosáhli, resetujeme naši sázku na 1 žeton. Nyní tedy klademe na číslo 20 pouze 1 žeton. Následný spin přinesl číslo 1, prohráli jsme a proto zvyšujeme sázku o 3 žetony. Opět vsázíme 4 žetony na číslo 20 a necháme zatočit ruletu. Opět jsme vyhráli, padlo číslo 20! Naše celková bilance je + 278 žetonů, proto jsme se rozhodli ukončit hru.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
1 žeton na 1 číslo 1 0 27
4 žetony na 1 číslo 5 144 20
1 žeton na 1 číslo 6 0 1
4 žetony na 1 číslo 10 144 20

#Součet našich sázek do ukončení hry: 1 + 4 + 1 + 4 = 10 žetonů
Součet našich výher do ukončení hry: 144 + 144 = 288 žetonů

Naše čistá výhra: 278 žetonů

Hodnocení redakce

Z příkladu je jasně vidět, že za pomoci čisté matematické vědy je tento systém schopný vydělat obrovský počet žetonů už jen v několika málo hrách. I kdyby se však seance táhla delší dobu, vždy můžeme počítat se slušnými výhrami. Výherní systém 3 ku 1 je totiž perfektně vyvážený a operuje s výbornou progresí, která reaguje přímo na dění ve hře. Naše redakce mu proto uděluje 9/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

jsem vášnivým kasinovým hráčem, který rád zkouší různé hry a výherní systémy. Jakmile však přijde na ruletu, jsem v podstatě věrný. Obvykle hraju s výherním systémem 3 ku 1 a pokud se rozhodnu pro změnu, jednoduše vsázím na více čísel najednou. I při jednom vsázeném čísle je hraní dost účinné, protože progrese závisí na samotném dění ve hře. Proto tento systém doporučuji všem vašim čtenářům. A nakonec si ještě dovolím malé upřesnění: Systém 3 ku 1 se dá velice dobře využívat i při hře Blackjacku, kostkách, vsázení na sport atd. Sám jsem to vyzkoušel a nemůžu si to vynachválit.

Hezký den

Petr

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.