Ruletový systém 3 streets

Systémy pro pokročilé

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Jednoduchá aplikace
    • Vysoká návratnost investic
    • Šetrné řešení, nabízející velké výhry při nízkých vsázených částkách
Nevýhody:
    • Dlouhý herní cyklus
Popis systému:

Jak už sám název našeptává, ruletový systém 3 streets vychází z principu výherního systému 6 streets. Rozdíl je pouze ve zvyšování sázek a jejich umísťování. Stejně jako v případě 6 streets jde o skutečně jednoduchý systém, který je podepřen matematickou vědou. Není proto divu, že je velice účinný a i při menších vsazených částkách přináší značné výdělky.

Při využívání tohoto systému budeme brát hrací pole rulety jako 3 na sobě nezávislé tucty, tzn. první pole bude skupina čísel od 1 do 12, druhé pole bude skupina čísel od 13 do 24 a poslední pole budou čísla 25 až 36. V rámci jednoho hracího pole se vsází vždy pouze na jeden street. Jestliže nám ruleta přihraje číslo v tuctu, v němž ještě nemáme vsazen žádný ze streetů, v následujícím kole začneme sázet právě na street, do kterého předtím vytočené číslo náleželo. Jestliže bude vytočeno číslo z tuctu, který již máme osazen, ale mine vsazený street, napříště na něm zvýšíme sázku o 1 žeton.

Pokud se dočkáme výhry, bude situace o trochu složitější. V příštím kole vynulujeme sázku na výherním streetu, ale současně snížíme sázky na ostatních námi vsázených streetech a to o počet žetonů, kterými byl před výhrou osazen výherní street. Tak například, pokud budeme mít vsazeny tři žetony na street 4, 5, 6, čtyři žetony na street 16, 17, 18 a dva žetony na street 28, 29, 30 a padne nám street z posledního tuctu, tedy 28, 29, 30, napříště už na něj nebudeme sázet a dále o 2 žetony snížíme sázku na dvou zbylých streetech. Naše následující sázka bude vypadat takto: 1 žeton na street 4, 5, 6 a 2 žetony na street 16, 17, 18. Pokud by však padl street, na němž byla umístěna nejvyšší sázka, vynulují se sázky na všech streetech současně – začíná nová hra.

Když se tímto způsobem tucet uvolní (je prázdný) a v průběhu hry znovu padne některé jemu příslušící číslo, opět se začne sázet na příslušný street za stejných pravidel, která jsme si uvedli na začátku. Jestliže padne nula, neděje se nic. Opět se vsází stejné částky, jaké byly vsazeny v předešlém kole.

Příklad z praxe

Začínáme točit nanečisto. Padne nám číslo 9, které přísluší do prvního tuctu a třetího streetu, tedy trojici čísel 7, 8, 9. Na tento street vsázíme 1 žeton. Následující spin nám vytočil číslo 24, které patří do druhého tuctu a steetu 22, 23, 24. Vsázíme po 1 žetonu na streety 7, 8, 9 a 22, 23, 24. Jako další nám hra přináší číslo 25, které náleží třetímu tuctu a streetu 25, 26, 27. Nyní vkládáme 1 žeton na street 7, 8, 9, dále na street 22, 23, 24 a 25, 26, 27. Padlo číslo 3, které náleží prvnímu tuctu, avšak námi vsazený street minulo. Nyní proto vsázíme 2 žetony na street 7, 8, 9 a po jednom žetonu na street 22, 23, 24 a 25, 26, 27. Bylo vytočeno číslo 1, proto opět zvyšujeme naši sázku na streetu 7, 8, 9, nyní na něj vložíme už 3 žetony a kromě toho 1 žetonem osadíme zbylé dva streety. Následující spin byl pro nás úspěšný, bylo vytočeno číslo 25. Vyhráli jsme 12 žetonů a resetujeme sázku na tomto streetu a na streetu 22, 23, 24 a na zbylém streetu snižujeme výši sázky o 1 žeton. Nyní proto vsázíme 2 žetony na street 25, 26, 27. Padá 27, vyhráli jsme 24 žetonů a resetujeme sázku na zbylém streetu. Můžeme začít s novou hrou.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padl street
1 žeton na 1 street 1 0 22, 23, 24
1 žeton na 2 streety 3 0 25, 26, 27
1 žeton na 3 streety 6 0 1, 2, 3
1 žeton na 2 streety + 2 žetony na 1 street 10 0 1, 2, 3
1 žeton na 2 streety + 3 žetony na 1 street 15 12 25, 26, 27
2 žetony na 1 street 17 24 25, 26, 27

#Součet sázek do vynulování všech vsazených streetů: 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 2 = 17 žetonů

Součet výher do anulování hry: 12 + 24 = 36 žetonů

Pozn.: I když se jedná o velice šetrný výherní systém, výhry častěji padají v pozdějších fázích hry. Pokud tedy máte omezené množství žetonů, začněte hrát při nejnižších možných sázkách. Tak zabráníte zbytečnému snížení celkového profitu.

Hodnocení redakce

Bezvadný výherní systém, který je ohleduplný k hráčově peněžence, ale dokáže nabídnout nadprůměrné výdělky. Za jeho velký klad se dá považovat také naprostá jednoduchost a přehlednost, díky čemuž je přístupný i všem začínajícím hráčům. Jedinou nevýhodou je pozvolný nájezd a trošku táhlejší herní sekvence. Proto ho naše redakce hodnotí 8/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

chtěl bych vám prozradit jednu svou malou obměnu výherního systému, známého jeho Systém 3 streets. Ten nám udává, že v případě padnutí nuly se nic neděje, ovšem já jsem si propočítal, že právě nula může být pro tento systém značně ztrátová. Jestliže se totiž nic neděje, při padnutí nuly jsme prostě vyhodili všechny právě vsazené žetony. Abych tuto ztrátu vyrovnal, zvýším následující sázku na streety o jeden žeton stejně, jako se to děje v případě padnutí tuctu, ale minutí streetu. Rozdíl je v tom, že tuto sázku zvyšuji u všech sázených streetů, ne u jednoho. Tuto obměnu praktikuji v podstatě od té doby, co jsem se seznámil se samotným Systémem 3 street a nemohu si ji vynachválit. Už mi vydělala hromadu žetonů a určitě bude vydělávat i v budoucnosti. Hezký den. Hynek

Zdravíčko,

rád bych se s vámi podělil o jeden postřeh, který se týká výherního Systému 3 streets. Tehle systém byl prvním výherním systémem, s kterým jsem se seznámil. Nejdříve jsem jím byl dost zklamaný… Dvakrát za sebou jsem na něm prohrál veškeré peníze, které jsem si do kasina vložil a zařekl jsem se, že už ho hrát nebudu. Potom jsem prostudoval i spoustu dalších výherních systémů a musím říct, že některé mi přirostly k srdci a jsem s nimi maximálně spokojený. Po čase jsem na internetu narazil i na článek o Systému 3 streets a zajímalo mě, co si o něm myslí ostatní hráči. Na konci článku jsem narazil na poznámku, která říkala, že tento systém může začít vyplácet až po delší době a napadlo mě, že jsem možná prohrál jen kvůli tomu, že jsem neměl dostatek peněz na hru a v podstatě jsem odcházel dřív, než jsem vůbec začal. Jelikož jsem v té době už měl dostatečný kapitál, neboť se mi ho podařilo rozmnožit při hraní jiných výherních systémů, dal jsem systému 3 streets ještě jednu šanci. Jaké bylo mé překvapení, že jsem se dočkal slušné výhry! Od té doby jsem tento systém aplikoval už mnohokrát a dnes už mohu říct, že jde o velice úspěšný systém, při němž je však zapotřebí mít dostatečný kapitál, nebo začít hrát při nejnižších limitech kasina. Z mého sledování vyplynulo, že do začátku je potřeba přibližně 500 žetonů. Taková suma dává jistotu výhry. Třeba se vám to bude zdát příliš moc, jenže podle mě kasina vydělávají právě na lidech, který ke stolu přijdou s malou částkou a rozfofrují ji dřív, než se jim peníze začnou vracet. Jenom ve filmech se může stát, že s takhle malou částkou rozbijete bank. Jenže život není film…. Bohužel. David

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.