Ruletový systém 3 tucty

Systémy pro profíky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Mírná progrese
    • Snadný
    • přehledný
Nevýhody:
    • Někdy delší proces
Popis systému:

Kdybyste si někdy chtěli oddychnout od náročnějších herních systémů a vychutnat si radost ze samotného hraní, je pro vás vhodný právě tento systém. Ale nenechte se zmýlit, tady nejde pouze o zábavu! I když je Systém 3 tucty naprosto snadný, pomůže hráčům k získání pěkné sumičky.

Základním kamenem tohoto systému je výběr 18 libovolných čísel. Jedinou podmínkou výběru je, aby z každého tuctu byl vybrán stejný počet čísel, to znamená 6 čísel z prvního tuctu, 6 čísel z druhého tuctu a 6 čísel z třetího tuctu. Na všechna naše čísla potom vsázíme po 1 žetonu a jestliže nevyhrajeme, budeme pokračovat v často používané progresi: 1-1-1-1-1-1-2-2-2-3-3-4-5-6-7-8-9-10.

Každý z tuctů vnímáme jako samostatnou jednotku, takže ve chvíli, kdy zaznamenáme výhru, anulujeme příslušný tucet, ale u zbylých dvou tuctů pokračujeme v progresi. Právě díky nezávislému fungování tuctů se dostavují velice pozitivní výsledky – zatímco u jednoho z nich čekáme na padnutí výhry a pokrytí počátečních nákladů, na zbylých dvou můžeme mít za tu dobu už hodně vyděláno.

Jestliže se hráčům zdá zmiňovaná progrese příliš mírná, mohou si ji samozřejmě poupravit k obrazu svému. Základní progrese je zkrátka vypočítána tak, aby co nejvíce šetřila hráčův kapitál a tím mu umožnila dlouhou a pohodovou hru téměř bez rizika.

Ukázka z praxe

Vybrali jsme si vždy první čísla každého tuctu, to znamená, že budeme sázet na čísla 1, 2, 3, 4, 5, 6 z prvního tuctu, na čísla 13, 14, 15, 16, 17, 18 z druhého tuctu a na čísla 25, 26, 27, 28, 29, 30 z třetího tuctu. Vsázíme po 1 žetonu na všechna naše čísla a necháme roztočit ruletu. První spin pro nás byl neúspěšný, padla nám 9. Pokračujeme v progresi a vkládáme po 1 žetonu na všechna naše čísla. I druhý spin pro nás byl neúspěšný, kulička se zastavila na čísle 32. Podle předem dané progrese opět vkládáme po 1 žetonu na všechna naše čísla a zahajujeme hru. Zaznamenáváme další prohru v podobě vytočeného čísla 20. Znovu vsázíme po 1 žetonu na všechna naše čísla a čekáme, co přinese další spin. Opět jsme neúspěšní, jelikož bylo vytočeno číslo 19. Zopakujeme sázku – 1 žeton na všechna naše čísla. Kulička se tentokrát zastavila na čísle 0, a proto jsme opět prohráli. Podle příslušné progrese vkládáme po 1 žetonu na všechna naše čísla a čekáme, až se kulička zastaví. Nyní jsme byli úspěšní, padlo nám číslo 1, které náleží prvnímu tuctu. Vyhráli jsme 36 žetonů a na tomto tuctu resetujeme progresi. Nyní tedy budeme vsázet po 1 žetonu na čísla z prvního tuctu a po 2 žetonech ze zbylých dvou tuctů. Následná hra vytočila číslo 13, které nám zajistilo další výhru. Připsali jsme si 72 žetonů a anulujeme sázky i na druhém tuctu. Momentálně tedy budeme vsázet po 1 žetonu na čísla z prvního a druhého tuctu a 2 žetony ze třetího tuctu. Zahajujeme hru, která nám přinesla číslo 30. Opět jsme vyhráli a připsali jsme si dalších 72 žetonů! Jelikož jsme už dosáhli stanoveného výdělku, hru ukončujeme.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
Po 1 žetonu na 18 čísel 18 0 9
Po 1 žetonu na 18 čísel 36 0 32
Po 1 žetonu na 18 čísel 54 0 20
Po 1 žetonu na 18 čísel 72 0 19
Po 1 žetonu na 18 čísel 90 0 0
Po 1 žetonu na 18 čísel 108 36 1
Po 1 žetonu na 6 čísel + po 2 žetonech na 12 čísel 138 72 13
Po 1 žetonu na 12 čísel + po 2 žetonech na 6 čísel 162 72 30

#Součet našich sázek do padnutí čísel ve všech třech tuctech: 18 + 18 + 18+ 18 + 18 + 18 + 30 + 24 = 162 žetonů
Součet našich výher do opuštění hry: 36 + 72 + 72 = 180 žetonů

Náš čistý zisk: 18 žetonů

Hodnocení redakce

Tak tohle je výherní systém pro skutečné fajnšmekry. Mírná progrese zaručuje přijatelné vklady do hry, přičemž umožňuje vyhrát slušný počet žetonů. Navíc jde o snadnou a přehlednou strategii, která je dostatečně vyvážená na to, aby hráče nevystavovala hlubokým propadům. Naše redakce proto Systém 3 tucty hodnotí 9/10.

Dopisy hráčů

Zdravím celou redakci,

ještě předtím než se dostanu k samotnému jádru dopisu bych chtěl poděkovat za vaše úžasné stránky, díky kterým se určitě baví mnoho lidí. Osobně jsem vyzkoušel všechny vaše ruletní systémy a musím připustit, že mnoho z nich mi přijde skutečně hodně interesantních. Zkrátka, pochopil jsem, že ruleta není jen souhra náhod, ale propracovaná hra čísel, u níž je zapotřebí disciplíny, znalost matematiky a dostatečné množství kapitálu. Za všechny rady vám velice děkuju a jako revanš vám posílám své vlastní úpravy. Vycházejí ze Systému 3 tucty, který byl v době, kdy jsem ho zkoušel nad mé finanční prostředky. Proto jsem přistoupil k mírnému zeštíhlení, z čehož vylezl systém, kterému bychom mohli přezdívat Systém 1 tuctu. Všechno je úplně stejné, jako v případě předlohy, jenom s tím rozdílem, že si zvolíte jenom 6 čísel na 1 jediném tuctu. Konkrétně budete sázet třeba na čísla 1-2-3-4-5-6. Používáte stejnou progresi, nebo si ji můžete poupravit dle svých vlastních možností.

Další malé vylepšení jsem si dovolil čerpat z vašich rad u ostatních herních systémů. Vycházím z pravděpodobnosti, že spíše padne již vytažené číslo, než číslo nové. A tak začínám free spinem a pozoruju. Jakmile padne nějaké číslo 2x, zapíšu si ho. Jakmile padne takových čísel 18, začínám sázet. Ještě bych chtěl upozornit, že moc nedbám na to, aby bylo přesně 6 čísel u každého tuctu – lepší sázet cik cak na čísla co padají, než vnucovat sázku na políčko, o které kulička nezavadí celý den ani pohledem. Po výhře 200 dolarů končím. Vždycky! A znovu se ke hře vrátím až příští den.

Jo a ještě k tý výšce výhry. Ta se samozřejmě odráží od limitů, na kterých člověk hraje. Je jasný že hráč co do hry vsází desetníky, k 200 dolarům se propracuje za 10 dní, zatímco hráč, co bude hrát o desetidolarový žetony, bude mít 200 dolarů na kontě hned. Doporučoval bych přizpůsobení hry výši bankrollu – nic nepřeceňovat, protože na tom spousta hráčů začíná a taky končí svou kariéru. Jednou zariskujou a povede se jim něco vyhrát a už si myslí, že takhle to chodí vždycky a když přistoupí k ruletě, tak vyhrajou ještě ani neroztočí kuličku. Já osobně vím, že takhle to není, že musím počítat s prohrami, na což je jediným lékem právě už zmiňovaná disciplína a správný vstupní kapitál.  Chápu, že se najde spousta hráčů, kteří to takhle brát neumí. Nejdřív mi přišlo, že na to upozorňujete až příliš často, teď ale vím, že právě v tom je zakopán úspěch. I já jsem býval takový…a prohrával jsem. Ale od té doby, co jsem si všechno tohle uvědomil a hlavně se podle toho začal chovat, konečně zaznamenávám pořádné úspěchy. Ještě jednou vám děkuji. Jindra

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.