Ruletový systém 300

Speciální ruletové systémy

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Poměrně slušné osazení rulety
    • Možnost vysoké výhry
Nevýhody:
    • 4 čísla jsou neosazena
Popis systému:

Výherní systém 300 dostal pojmenování podle nejběžnějšího počtu žetonů, který se při něm sází. Obvykle se tedy hraje s 300 žetony. To však neznamená, že tento počet by si hráči nemohli přizpůsobit. V takovém případě je pouze nutné zachovat správný poměr sázek (vydělit/vynásobit všechny sázky stejným číslem).

Princip systému 300 je naprosto snadný. Prvních 100 žetonů hráč vsází na libovolný tucet, druhých 100 žetonů vsází na jeden ze dvou zbývajících tuctů a ve zbývajícím tuctu vybere libovolných 10 čísel, na něž vsadí po 10ti žetonech. Při takto osazeném plátně mohou nastat tyto situace:

  • Padne číslo ze dvou obsazených tuctů. Po takovém spinu je hráč na nule.
  • Padne některé z čísel, na které jste vsadili 10 žetonů. Po takovém spinu je hráč 60 žetonů v plusu.
  • Padne jedno z čísel, která jsou neobsazená. Tato čísla jsou 3. Zaprvé nula a za druhé dvě zbývající čísla z třetího tuctu, na němž jsou osazená jednotlivá čísla. V takovém případě hráč ztrácí 300 žetonů. Pravděpodobnost, že nastane zrovna tato možnost, je však docela mizivá, jedná se přibližně 1:12,3.

Z toho vyplývá, že jde o další systém, který by se neměl využívat soustavně, ale pouze jednou za čas a jen při 2 – 3 po sobě jdoucích spinech. Poté se už bude jednat o zbytečné riskování!

Hodnocení redakce

Systém 300 sice není 100% úspěšný, šance na výhru jsou však značné a kromě toho se už po jednom jediném spinu můžeme těšit z výhry rovných 60 žetonů. Tento systém je nastaven tak, aby v hráčích umocňoval vzrušení a radost z vítězství. Naše redakce proto hodnotí 7/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

Systém 300 mám velice rád. Prostě mě nebaví sedět u rulety celý den a škudlit si po desetnících hodiny a hodiny. To radši vsadím víc a trošku si zariskuju. Výhoda systému 300 je nesporná, šance na prohru jsou tak mizivé, že opravdu jen největší smolař může nakonec skončit v mínusu. Důležité je ale zachovat pravidlo 3, jak tomu říkám já, to znamená maximálně 3 zatočení, ani o jeden spin navíc. I když člověk prohraje, je lepší skončit. Nikdy by se k prohře neměl stavět tak, že se za každou cenu bude snažit dostat peníze zpět. To je blbost. Já prostě odejdu od stolu a počkám si na lepší příležitost. Vím, že ruleta mi neuteče a s tímto systémem jsem už vyhrál tolikrát, že také vím, že se mi peníze časem vrátí. Když chci hrát delší dobu, tak raději zvolím systém D’Alembert, ale jak říkám, systém 300 je nejnapínavější, protože se na něm během sekundy dá vyhrát spousta peněz!

S přáním hezkého dne

Libor M.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.