Ruletový systém 3/2

Systémy pro pokročilé

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Šetrný
    • Matematicky podložený a úspěšný
    • Hráči při něm nezaznamenají žádné dramatické výkyvy
Nevýhody:
    • Zdlouhavé seance
    • Menší výhry
Popis systému:

Ruletový výherní systém 3/2 je značně populární, což má na svědomí hned několik jeho nesporných výhod. Především jde o fakt, že šetří hráčovu peněženku. Hrát za jeho pomoci tedy mohou i lidé, kterým se do hry nechce investovat mnoho peněz. Kromě toho je vyvážený, takže si lze užívat klidné a jisté hry a vyvarovat se všem infarktovým situacím. Šance na výhru jsou zde dokonce vyšší, než při běžném sázení na barvy!

Tento systém vychází z nerovnoměrného rozložení čísel rulety v jednotlivých sloupcích. Pokud se na tyto sloupce podíváme pozorně, zjistíme, že první sloupec obsahuje 6 červených a 6 černých polí. Druhý sloupec má pouze 4 červená pole a 8 černých polí a třetí sloupec sestává z 8 červených a 4 černých polí.

Pokud vsadíme na červenou barvu, budeme mít pokryto rovných 18 čísel. K tomu přidáme sázku na druhý sloupec, který obsahuje 8 černých čísel. V takovém případě budeme mít pokryto rovných 26 čísel. Aby hráč prohrál, muselo by padnout zbylých 10 čísel a nula, dohromady tedy 11 čísel, což nám dává přímo úžasné šance na výhru – 2:1!!!

A teď k výši sázek. Abychom z tohoto systému vytěžili maximum, budeme vycházet z poměru výplat u námi vsázených polí. V případě sázky na barvu se výhra vyplácí v poměru 1:1, na červenou barvu proto vsadíme 3 žetony. Výplata výher u sloupců probíhá poměrem 2:1, na prostřední sloupec proto vložíme 2 žetony.

Jestliže nám při tomto rozložení padne červené číslo, které náleží prvnímu nebo třetímu sloupci, vyhrajeme 3 žetony na červené barvě a prohrajeme 2 žetony na vsazeném sloupci. Budeme tedy 1 žeton v plusu. Pokud padne některé z 8 černých čísel prostředního sloupce, vyhrajeme 4 žetony na vsazeném sloupci a přijdeme o 3 žetony na červené barvě. V obou případech jsme však 1 žeton v plusu. Nejvýhodnější situace pro nás nastane ve chvíli, kdy padne některé z červených čísel prostředního sloupce. V takovém případě totiž vyhráváme obě sázky a jsme čistých 7 žetonů v plusu!

Ukázka z praxe

Vsadíme 2 žetony na prostřední sloupec a 3 žetony na červenou barvu. Roztočíme ruletu, padla 35, číslo, které náleží prvnímu sloupci a červené barvě. Vyhráli jsme proto 6 žetonů a jsme tedy 1 žeton v plusu. Znovu vsázíme na výše zmiňovaná pole a roztáčíme ruletu. Padla nám 16 červená, která patří do prvního sloupce. Vyhráváme proto 6 žetonů a celkově jsme už 2 žetony v plusu. Opakujeme naši sázku, tedy 2 žetony na prostřední sloupec a 3 žetony na červenou barvu a zahajujeme další spin. Nyní nám padla 23 červená, která náleží také prostřednímu sloupci. Dohromady jsme vyhráli 12 žetonů a jsme už 9 žetonů v plusu. Znovu vsázíme na naše dvě pole příslušný počet žetonů a zahajujeme hru. Kulička se dostala k číslu 8, které je sice černé, ale náleží prostřednímu sloupci. Prohráváme proto všechny žetony vsazené na červené barvě, ale dostáváme 6 žetonů z prostředního sloupce a jsme proto už 10 žetonů v plusu! Opakujeme sázku a roztáčíme ruletu. Nyní padá 5 červená, která rovněž náleží prostřednímu sloupci. Ze hry se nám vrací rovných 12 žetonů a dohromady jsme 17 žetonů v plusu!

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou 5 6 35
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou 5 6 16
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou 5 12 23
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou 5 6 8
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou 5 12 5

#Součet našich sázek ve hře: 5 + 5 + 5 + 5 + 5 = 25 žetonů

Součet výher: 6 + 6 + 12 + 6 + 12 = 42 žetonů

Čistý profit: 42 –  25 = 17 žetonů

Hodnocení redakce:

Systém 3/2 nabízí za poměrně nízké vklady možnost vysokých výher. Všem, kteří se pro něj rozhodnou, hraje do karet matematické opodstatnění systému a šance na výhru 2:1. Navíc je nenáročný na použití a nehrozí u něj žádné infarktové situace. Naše redakce ho proto hodnotí rovnými 9/10.

Dopisy hráčů

Dobrý večer,

jsem vášnivým hráčem rulety a už několik let u hry používám výherní systém 3/2. Za tu dobu jsem přišel na několik jeho úprav. Jelikož jsem ve zde uvedených systémech na své obměny nenarazil, dovoluji si vám poslat dvě, dle mého názoru nejpovedenější.

Princip první úpravy spočívá ve vsázení na tucty. Místo červené barvy a sloupce tedy vsázím 2 žetony na první tucet a 3 žetony na druhý tucet. Tímto způsobem mám pokryto více čísel, než v případě originálního principu 3/2. Díky tomuto pozměnění sice vsázím jen na 24 čísel místo původních 26, na druhou stranu je ale výplata 2:1, což z této obměny dělá o trochu profitabilnější záležitost.

Díky druhé úpravě zase můžu vydělávat méně, zato skoro se 100% úspěšností. V systému 3/2 hráčům zbyde neobsazených 11 čísel, ale v případě této mé obměny zbydou na plátně volná jen 4 čísla. Prvních šest žetonů vkládám na dolní nebo horní polovinu a po 1 žetonu na zbylých 5 streetů. Neobsazený mi tedy zůstane jen jeden street a 0. Jestliže se i přesto kulička zastaví právě na jednom z neobsazených čísel, zdvojnásobím všechny své sázky a pokračuji ve hře. Sázky resetuji až ve chvíli, kdy se má ztráta vyrovná. Většinou to bývá max do 4 spinu, ale obvyklé je spíše zaznamenat výhry a shromažďovat žetony. :-) Doufám, že vám můj návod pomůže. Všem čtenářům vašich stránek i samotné redakci přeji mnoho úspěchů ve hře. Ondřej

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.