Ruletový systém 4 spinů

Speciální ruletové systémy

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Matematicky opodstatněná strategie
    • Slušná výnosnost
Nevýhody:
    • Dynamická řada, která se musí zapisovat
Popis systému:

Ruletový systém 4 spinů vychází z matematické disciplíny, konkrétně z aplikované matematiky a její teorie o pravděpodobnosti. Ta nám udává, že při velkém objemu tažených čísel se jejich poměr vyrovná, bude tedy tažen úplně stejný počet. Ovšem při menším objemu vytočených čísel je zaznamenána odchylka, která způsobuje výrazné zvýšení vyhlídek na to, že již vytočené číslo padne znovu.

I když to možná zní docela složitě, ruletový systém 4 spinů je naprosto triviální záležitostí. Hráč si tvoří řadu 4 naposledy vytočených čísel a na ně poté sází po 1 žetonu. Řada je dynamická, to znamená, že se s každým novým spinem mění. K používání tohoto výherního systému je tedy zapotřebí tužka a papír.

Hráč začíná točit nanečisto. Padlá čísla si zapisuje do řady za sebou. Jakmile zaznamená, že v rámci 4 po sobě jdoucích spinů padlo stejné číslo, začíná hrát naostro. Vyškrtá všechna padlá čísla kromě posledních 4. Vsází po 1 žetonu na každé zbylé číslo. Pokud spin nebude vítězný, padlé číslo si napíše na konec řady a první číslo v řadě vyškrtne. Takto bude pokračovat až do chvíle, kdy prohraje 2 spiny za sebou. I v takovém případě však bude profitabilní!

Ukázka z praxe

Začínáme točit nanečisto. Zaznamenáváme si řadu těchto padlých čísel 8, 22, 17, 32, 7, 1, 18, 32. Zaznamenali jsme, že v rámci 4 spinů byla 2x vytočené číslo 32. Mažeme proto začátek řady tak, aby nám v ní zbývala pouze 4 čísla. Naše řada proto nyní vypadá takto: 7, 1, 18, 32. Vsázíme po 1 žetonu na všechna tato čísla. Padla 9, prohráli jsme 4 žetony. Naposledy vytočené číslo přidáváme na konec řady a první číslo v řadě vyškrtáváme, aby nám opět zbyla pouze 4 čísla. Teď proto řada vypadá takto: 1, 18, 32, 9. Opět vsázíme po 1 žetonu na všechna naše čísla. Vytočeno bylo číslo 32, vyhráli jsme 36 žetonů! Jelikož v naší řadě již máme číslo 32, nyní nebudeme nic škrtat a znovu vsázíme na všechna naše čísla po 1 žetonu. Jsme neúspěšní, padla nám 3, napíšeme si jí tedy na konec řady a vyškrtneme první číslo, tedy 1. Řada nyní vypadá takto: 18, 32, 9, 3. Vsázíme po 1 žetonu na všechna čísla z naší řady. Padla 12, i nyní jsme prohráli. Jelikož jsme prohráli 2 spiny za sebou, odcházíme ze hry a odnášíme si rovných

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
Po 1 žetonu na čísla 4 0 9
Po 1 žetonu na čísla 8 36 32
Po 1 žetonu na čísla 12 0 3
Po 1 žetonu na čísla 16 0 12

#Součet našich sázek po dobu celé hry: 4 + 4 + 4 + 4 = 16 žetonů

Naše výhra: 36 žetonů

Hodnocení redakce

Matematicky podložený výherní systém s průměrnou měrou rizika a s průměrnými výdělky. Prakticky vzato jde o tzv. zlatou střední cestu. Hráči příliš neriskují, neboť nenásobí výšku vkladu do hry, ale vsázejí stále stejné množství žetonů. Na druhou stranu však mohou dosáhnout velmi pozitivních výsledků. Už pouhý jeden jediný spin znamená jistou výhru peněz. A s každým dalším vítězným točením se výhra značně navyšuje. Naše redakce proto hodnotí 7/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

k ruletě jsem se dostal již v dávných dobách, předpokládám někdy v těch časech, co většina vaší redakce, jak se lidově říká, ještě chodila po houbách. Byl jsem tenkrát na služební cestě a všechno tam venku pro mě bylo nové. Asi si tedy dovedete představit samotnou návštěvu kasina. Přišel jsem si jako v pohádce. Všechno blikalo a cinkalo, a když se roztočila ruleta a poprvé padlo mé číslo, skoro se mi zastavilo srdce. Od té doby ji miluju a jsem jí naprosto věrný. Po čase, když se začalo běžně hrát i v naší republice, jsem kasina začal navštěvovat pravidelně a díky svému příteli jsem se dostal také k ruletovým výherním systémům. Jelikož jsem bývalý student matematiky, hned jsem je začal používat a ty nejúspěšnější jsem si samozřejmě i sám propočítával. Jen tak, ze zvědavosti.

Můj nejoblíbenější ruletový systém je Martingale, protože je 100% úspěšný. Na něm si vždycky vydělám dost, abych mohl vložit nějaké peníze i na další systémy, u kterých se dá naopak s jistou dávkou rizika vyhrát více peněz. Jedním z těchto systémů je i Systém 4 spinů. Je poměrně šetrný, přičemž míra rizika a pravděpodobnost, že vše vyjde, se téměř vyvažuje. Obvykle ho hrávám po 2 žetonech. A jeho princip jsem si dále vylepšil prvky z Martingalu. Po 2 prohraných spinech tedy neukončuji hru, ale používám progresi. To znamená, že namísto obvyklých 2 žetonů vsázím 4, potom 8, 16, 32. Ano, je to náročnější na výši vstupního kapitálu, ale vše pracuje tak jak má a zatím mě tento systém ještě nezklamal. Doufám, že vám bude nápomocný. Vašemu webu přeji spoustu úspěchů a děkuji celé redakci za příjemné místo, kam se hráči jako já jistě rádi vracejí.

S přáním hezkého dne

Marián R.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.