Ruletový systém 63

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Rychlé a vysoké výdělky
    • Jednoduché použití
Nevýhody:
    • Je lepší mít vyšší počáteční kapitál
Popis systému:

Ruletový systém 63 vznikl v Americe. Pojmenování dostal díky faktu, že při hraní americké rulety dává při každém spinu přesně 63% šanci na výhru. Kdyby byl však aplikován na francouzskou ruletu, hodilo by se pro něj spíše pojmenování Systém 64, neboť tato ruleta má pouze 1 nulu a tím šance na výhru lehce vzrůstají – přibližně na 64%.

Při uplatňování výherního Systému 63 bychom měli mít na jednu sekvenci vyčleněných 80 žetonů. Celý cyklus Systému 63 sestává z 5 takových sekvencí, celkem je tedy potřeba mít 400 žetonů (80×5). Pokud nemáte dostatečný kapitál, nejdříve ho rozmnožte jinou zde uvedenou výherní strategií a k tomuto výhernímu systému se vraťte, až dostatečné množství prostředků budete mít. V opačném případě byste zbytečně riskovali!

Hráč sází na dva ze tří tuctů, nebo na dva ze tří sloupců (zvolených polí se bude držet až do resetování dané hry). Odtud tedy šance na výhru – 24/38 = 0,63, tzn. 63%. Jak jsme si řekli již na začátku, u francouzské rulety by bylo číslo trochu odlišné – 24/37 – 0,648, tzn. téměř 64% (téměř 65%). V případě výhry se okamžitě dostavují pozitivní výsledky – hráč je 1 žeton v plusu. V případě prohry se při sázení začne používat progrese 1-1, 3-3, 9-9, 27-27.

Příklad z praxe

Vybrali jsme si druhé dva tucty a vsázíme na ně po 1 žetonu. Padlo nám číslo 2, prohráli jsme a jsme 2 žetony v minusu. Znovu vsázíme na druhé dva tucty, nyní už po 3 žetonech na každý z nich. Padlo nám číslo 6, takže jsme prohráli. Naše bilance je teď -8 žetonů. Při další hře opět volíme sázku na druhé dva tucty a nyní na ně vkládáme po 9 žetonech. Zaznamenali jsme prohru, padlo číslo 1, proto přicházíme o 18 žetonů, dohromady jsme tedy 26 žetonů v minusu. Další hru vsázíme po 27 žetonech na každý z tuctů. Padla nám 29, prohráli jsme 29 žetonů na první tuctu, ale na druhém tuctu jsme vyhráli 945 žetonů (27 žetonů náš počáteční vklad). V tuto chvíli jsme

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
Po 1 žetonu na 2 tucty 2 0 2
Po 3 žetonech na 2 tucty 8 0 6
Po 9 žetonech na 2 tucty 26 0 1
Po 27 žetonech na 2 tucty 80 972 29

#Součet našich sázek do padnutí čísla z našeho tuctu: 2 + 6 + 18 + 54 = 80 žetonů

Naše výhra: 972 žetonů

Prohra v jedné sekvenci přichází jedině v případě, že celkem 4x za sebou padne jiný tucet, než jsme si na začátku zvolili. Taková pravděpodobnost je však naprosto nicotná, v případě francouzské rulety je to přesně 14/37 na čtvrtou x 100, to znamená hodnotu přibližně 1,5%. DANOU SEKVENCI NAVÍC OPAKUJEME CELKEM 5x, PROTO I 4 NEZDARY ZA SEBOU MOHOU SKONČIT VÝHROU SLUŠNÉHO MNOŽSTVÍ PENĚZ!!! V posledním kole je pravděpodobnost prohry už na 0,48%, tzn. necelých 5 promile. Právě z toho důvodu se doporučuje vstupovat do hry s vyšším kapitálem, neboť šance na úspěch se tím výrazně zvýší!

Hodnocení redakce

Velice povedený výherní systém – jednoduchý na pochopení, snadno se používá a přináší neskutečně vysoké výhry. Co víc si přát? Sice je potřeba trošku vyššího vstupního kapitálu, to je však vykoupeno rapidně vzrůstajícími šancemi na úspěch. Ruletovému systému 63 naše redakce uděluje plný počet bodů – 10/10.

Dopisy hráčů

Jmenuji se Michal, je mi 29 let… na začátku bych rád pochválil vaše stránky, častokrát se k nim vracím a jsem díky nim o nějakou tu kačku bohatší. Obdivuji skutečnost, že jste si dali spoustu práce jen proto, aby se i ostatní hráči o ruletě dozvěděli něco víc. Já sám jsem se považoval za pokročilého hráče, ovšem po pročtení vašich stránek se můžu označit pouze za amatéra, který prostě jen pochopil, že ruleta je něco víc, než jen zábavná hra.

Ruletu jsem si oblíbil kvůli tomu, že nejde o hru na náhodu, jako je tomu třeba v případě forbesu, ke kterému může sednout každý opilec. Tato hra je založena na pravděpodobnosti, z které vychází většina výherních systémů, díky nimž si člověk může štěstí naklonit na svojí stranu. To znamená, být skutečně profitabilní. Mrzí mě, že v naší republice je ruleta házena do jednoho pytle s dalšími hloupými kasinovými hrami – viz. třeba ten forbes. Ten kdo ruletu hraje je prostě gambler a nic na tom nemění ani fakt, že u hry přemýšlím, propočítávám různé možnosti a volím správné strategie, které jsou v souladu s každým předešlým spinem. Existuje spousta profesionálních hráčů a všude na světě jsou uznávaní. Ne však tady v naší malé republice, kam bohužel tyto způsoby výdělku ještě nedorazily, respektive nejsou známé a proto lidé mají tendence odsuzovat je. Škoda. Ale zpět k věci. Abych podložil své tvrzení, že jsem normálně smýšlející člověk, nabízím vám dvě obměny Systému 63. První považuji za svůj vlastní výtvor, ten druhý asi nebude mé vlastní dílo, jde ale o velmi povedenou kreaci. Tady jsou:

První z nich snižuje progrese a s tím samozřejmě i samotné riziko. Nejdříve začnu točit nanečisto, využívám free spin, pokud to však nejde, vsadím prostě na některou z barev. Počkám si na dvě padlá čísla. Pro modelovou situaci řekněme, že byla vytočená 8 a 23. Tucet vzniká tak, že street, který byl vytočený a hned první street pod ním je půlka tohoto streetu, jedná se tedy o 7, 8, 9, 10, 11, 12 a druhá půlka tuctu je 22, 23, 24, 25, 26, 27. Takto nám vznikl tucet, který byl vytočen dvakrát. Jestliže nám některý dvojstreet padne 2x za sebou, počkáme ještě na jedno číslo, což je pro nás jenom pozitivní zpráva – byl vytvořen tucet, jenž padl 3x, takže snižujeme pravděpodobnost, že dojde na progresi.

Druhá obměna by podle principu mohla být označená jako systém 3×63, nebo 6×63. Sice se může dost těžko propočítávat, ale je vysoce účinný! Sázíme při něm na dvojsloupce I+II, I+III, II+III, nebo na dvojtucty 1-12 + 13-24, 1-12 + 25-36, 13-24 + 25-36. Lze také sázet obojí najednou, ale to je, jak už jsem uvedl výši, docela záhul.

V obou případech se jedná o velice klidnou a hlavně jistou hru, kterou sice občas přeruší padnutí čísla 0, ale to se dá naprosto jednoduše přejít bez ztráty kytičky. I v takovém případě je totiž hráč značně ziskový a nemusí se bát prodělku. Pravda, já osobně jsem už jednou prohrál něco kolem 10 tisíc, ale už za dva dny byly všechny korunky zpátky a k nim přibyla ještě řada nových peněz. Každý systém má své výkyvy, ale je důležité, že vyhrává z dlouhodobého hlediska. Přeji vám hodně štěstí.

Jaroslav M.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.