Ruletový systém Charlotte 2.

Systémy pro profíky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
  • Jednoduché použití
  • Vysoká výnosnost
  • Rychlý spád
  • Šetrnější než jeho předloha
  • Lze kombinovat s jinými výherními systémy
Nevýhody:
  • Nutnost pečlivě hlídat progresi
  • Oproti předloze menší výnosnost
Popis systému:

Systém Charlotte 2. je úpravou systému Charlotte. Zatímco při hraní klasického systému Charlotte hráč do hry vkládá 506 žetonů v 87 spinech, systém Charlotte 2. je navržený tak, aby hráč při vkladu 505 žetonů odehrál 110 spinů. Oproti své předloze tedy nabízí mnohem opatrnější přístup, ale také drobnější zisky.

I zde hráč bude po celou dobu hry vsázet na jedno jediné číslo, které je buď jeho oblíbeným číslem, nebo o kterém ví, že v průběhu předešlé hry už jednou či vícekrát padlo. Asi nemusíme zmiňovat, že druhá z možností je matematicky podložená a tím pádem možná i výhodnější, tím však v žádném případě nechceme shazovat aspekt štěstí. Jestliže to prostě cítíte v kostech, není co řešit. Zrovna štěstí nám totiž v životě připravilo už spoustu milých překvapení.

Pokud na výherní systém Charlotte 2. nahlédneme ze statistického hlediska, zjistíme, že jeho průměrný zisk činí 20 žetonů za hodinu. Jak jsme se už zmiňovali na začátku, doporučený vstupní kapitál činí 505 žetonů, které hráči vystačí přesně na 110 spinů, přičemž v 90% případů se výhra dostavuje maximálně ve chvíli, kdy hráči z této částky vloží do hry maximálně 2/5.

Ale teď už upustíme od úvah a statistických výpočtů a vrhneme se na samotný princip hry. Jamile si hráč určí své číslo, začne při jednotlivých spinech vsázet přesně tímto způsobem:

Spin číslo Vsážený počet žetonů
1. – 30. 1 žeton
31. – 48. 2 žetony
49. – 59. 3 žetony
60. – 68. 4 žetony
69. – 75. 5 žetonů
76. – 81. 6 žetonů
82. – 86. 7 žetonů
87. – 90. 8 žetonů
91. – 94. 9 žetonů
95. – 97. 10 žetonů
98. – 100. 11 žetonů
101. – 103. 12 žetonů
104. – 106. 13 žetonů
107. – 108. 14 žetonů
109. – 110. 15 žetonů

 

Jak je z tabulky dobře vidět, pro hráče je vždy nejvýhodnější, když zvolené číslo padne co nejdříve po přechodu na novou úroveň. Tak například při výhře 31. spinu je naše čistá bilance + 40 žetonů, zatímco při výhře 48. spinu je naše bilance rovná + 6 žetonům. I tak jde o vcelku štědrý systém, který sice není tak výnosný jako jeho předloha, ovšem vyniká značnou šetrností a proto se hodí i pro hráče s menším vstupním kapitálem.

#

Průměrná čistá výhra za hodinu: 29 žetonů

Hodnocení redakce

Vcelku šikovný výherní systém, který přebírá všechny klady svého předchůdce a doplňuje je značnou šetrností. To jistě přijde vhod všem začínajícím hráčům a jedincům, kteří nedisponují velkým vstupním kapitálem. Na druhou stranu se budeme muset smířit s tím, že na něm vyděláme o trochu méně. Naše redakce ho hodnotí 9/10.

Dopisy hráčů

Někde jsem se dočetl, že praví profíci hrají výherní systém Charlotte. Když se mi podařilo dopátrat se jeho návodu, docela jsem se zděsil. Při 88 spinech jsou náklady na hru 506 žetonů. To pro mě v té době bylo nepřijatelné, protože ještě neexistovala kasina, která by umožňovala hru na mikrolimitech a kromě toho jsem k tomu systému byl docela skeptický. Naštěstí jsem hned vzápětí přišel na jeho mutaci systému, která se mi do krámu hodila víc. Při sázce 505 žetonů vsází hráč na 110 spinů. A to je sakra rozdíl. Abych to neprodlužoval, začal jsem ho hrát. Netrvalo moc dlouho, možná to bylo 14 dní, nevím teď úplně přesně a já vysledoval, že je to vážně dost účinný systém a navíc jsem měl za tu dobu už dost vyděláno na to, abych přesídlil na originál. Systém Charlotte hraju dodnes a když mám smolné dny, prokládám ho hraním jeho šetrnější varianty. Všechno šlape jak má a já vám oba tyto systémy doporučuju. A ještě malá poznámka na závěr – naučil jsem se vsázet čísla, která už padla. Přesně jak radíte ve vašem článku a vážně to jde. Většinou vyhraju do 40. spinu. Hodně štěstí. Tonda

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.