Ruletový systém Charlotte

Systémy pro profíky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Jednoduché použití
    • Vysoká výnosnost
    • Rychlý spád
    • Lze kombinovat s jinými výherními systémy
Nevýhody:
    • Nutnost pečlivě hlídat progresi
Popis systému:

Tento systém je údajně pojmenovaný po Američance, která ho vymyslela. Zdali je to skutečně pravda, se už asi nikdy nedovíme, neboť jde o velice starý systém, jehož kořeny sahají až do začátku 19. století.

Charakteristickým rysem výherního systému Charlotte je jeho nenápadnost, která v nezasvěcených pozorovatelích může budit pocit, že hráč, který ho používá, se snaží prohrát všechny své peníze a že vůbec nemá ponětí o výherních systémech a jejich účelnosti. Jenže opak je pravdou. Tento systém je určený pro pokročilé hráče a profíky, kteří si jeho prostřednictvím vydělají slušné peníze. Chce to jenom trošku trpělivosti.

Hráč vsází na jedno jediné číslo, které je buď jeho oblíbeným číslem, nebo o kterém ví, že už při hře jednou či vícekrát padlo. Druhá z možností je samozřejmě matematicky podložená a proto možná i výnosnější, tím však v žádném případě nechceme shazovat aspekt štěstí. Zrovna štěstí nám totiž už několikrát ukázalo, že i nemožné se může stát skutečností.

Pokud nahlédneme na výherním systém Charlotte ze statistického hlediska, zjistíme, že se jeho prostřednictvím můžeme obohatit přibližně 35 žetony za hodinu. Doporučený vstupní kapitál je 506 žetonů, které vystačí přesně na 87 spinů, přičemž v 90% případů se výhra dostaví do chvíle, kdy hráči z této částky do hry vloží maximálně 2/5.

A teď už se vrhneme na samotný princip sázení. Podle Charlottina výherního systému by hráč na zvolené číslo měl vsázet tímto způsobem:

Spin číslo Vsážený počet žetonů
1. – 27. 2 žetony
28. – 37. 3 žetony
38. – 45. 4 žetony
46. – 51. 5 žetonů
52. – 57. 6 žetonů
58. – 61. 7 žetonů
62. – 65. 8 žetonů
66. – 69. 9 žetonů
70. – 72. 10 žetonů
73. – 75. 11 žetonů
76. – 78. 12 žetonů
79. – 81. 13 žetonů
82. – 83. 14 žetonů
84. – 85. 15 žetonů
86. – 87. 16 žetonů

 

Jak je patrné z tabulky, nejvýhodnější je, když zvolené číslo padne co nejdříve po přechodu na novou úroveň. Tak například při výhře 28. spinu je naše čistá bilance +51 žetonů a v případě výhry 37. spinu naše bilance bude „jen“ 24 žetonů. I tak jde ale o velice štědrý výherní systém.

#

Průměrná čistá výhra za hodinu: 35 žetonů

Hodnocení redakce

Ruletní systém Charlotte je velice jednoduchý na použití a nabízí přímo impozantní výhry – v průměru asi 35 žetonů za hodinu. Tato skutečnost dělá z tohoto výherního systému jeden z nejpodařenějších kousků, který by si nikdo neměl nechat ujít. Naše redakce hodnotí 10/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

jmenuji se Tomáš, je mi 30 let a vedle pokeru a blackjacku si na živobytí vydělávám i ruletou. Ano, jsem profesionální hráč a chtěl bych se s vaší redakcí a čtenáři podělit o svůj tip, který se mi za mou kariéru nejvíce osvědčil a troufám si tvrdit, že jedině on činí mou hru rulety profitabilní. Jestliže si chcete vydělat i vy, nejdříve budete muset zapomenout na všechny Martingaly, Fibonacciho řady, nebo systémy založené na vsázení streetů. Zkrátka a dobře tyto jisté systémy jsou sice fain pro začínající hráče, ale nedokáží vydělat takové peníze, z kterých by se dalo rozumně vyžít. Dva žetony na hodinu vám v součtu nehodí základní mzdu ani náhodou. A občas musíte počítat i s nějakou prohrou. Kdo tvrdí, že při používání výherních systémů nikdy neprohraje, nehorázně lže. Můžete mi věřit, protože i já sám jsem prohrál tolikrát, že bych to ani nedokázal spočítat. Důležité je, nepropadat panice a nesnažit se ještě ten samý den dostat všechno zpátky. Tudy cesta nevede. V první řadě byste měli umět odejít od stolu včas a když se nevede, ušetřit co nejvíce peněz na příští hru. Taky je důležité umění rychle se oklepat z prohry a v co nejkratším čase už stát u rulety s čistou hlavou. A nakonec – když se vede, vydělat si co nejvíc peněz, které pokryjou vaše občasné ztráty a náklady na živobytí. Jak toho docílit? Klíč k úspěchu najdeme ve výherním systému Charlotte, který je mezi hráči známý spíš slangovým označením „Trefa“. Při Trefě vsázíme na jedno číslo a v jednotlivých spinech používáme progresi. Když se tenhle systém hraje, je hodně důležité začít hrát na nejnižším limitu a dokud vám nepadne výhra, pokračovat s progresí. Ve většině her jsem úspěšný přibližně do 30 spinů, ovšem najdou se i táhlejší seance. A samozřejmě si můžete být jistí, že i tímhle systémem někdy prohrajete. Jenže rozdíl je v tom, že výhry z úspěšných her všechen prodělek pokryjou. To je z mé strany všechno, doufám, že jsem vám otevřel oči. Přeji vám hodně štěstí. Tom

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.