Ruletový systém D’Alembert

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Šetří hráčovu peněženku
    • Jistý výdělek
    • Jednoduchý na použití
Nevýhody:
    • Výdělky jsou sice jisté, ale menší
Popis systému:

Sázkový systém D’Alembert je jedním z nejjednodušších sázkových systémů vůbec. Ve své podstatě se hodně podobá sázkovému systému Martingale, jeho charakteristickým rysem je však značná šetrnost, která by mohla přijít vhod všem opatrnějším hráčům.

Princip systému D’Alembert opět počítá s volbou jednoho pole – červená/černá, nebo sudá/lichá, kterého se hráči budou držet po celou dobu sázení. Hráč nejdříve vsadí 1 žeton. Pokud prohraje, další svou sázku zvýší o 1 žeton. Ale jestliže se dočká výhry, napříště vsadí o 1 žeton méně.

Takový proces hráči zaručuje potlačování ztrát a maximalizování zisků. Jednodušeji řečeno – ve chvílích, kdy hráč vyhrává, činí tak s vyšší vsazenou částku a naopak ve chvílích, kdy prohrává, vsází menší obnosy peněz.

Ukázka z praxe

Vybrali jsme si červenou barvu a vsadili jsme na ní 1 žeton. Padla černá barva a tudíž jsme prohráli 1 žeton. Následně na červenou barvu vsázíme 2 žetony. Opět byla vytočená černá barva, prohráli jsme 2 žetony. Napříště vsadíme 3 žetony, ale i nyní nám padla černá barva, prohráváme 3 žetony. Vsazenou částku znovu navyšujeme o jeden žeton a na červenou barvu tedy vsázíme 4 žetony. Padla červená barva, vyhráli jsme 8 žetonů a jsme pouhé 2 žetony v mínusu. Vsázíme 3 žetony a znovu vyhráváme, nyní 6 žetonů. Právě jsme v plusu, máme 1 žeton navíc! Ze vsazené částky opět ubereme 1 žeton, vsadíme tedy 2 žetony. Padla červená barva, vyhráváme 4 žetony a dohromady jsme už 3 žetony v plusu. Po této sérii se vracíme zpět na začátek a vsázíme 1 žeton…

Pokud se podíváme zpět k příkladu z praxe, zjistíme, že při čisté výhře 3 žetonů stačí, aby byl poměr výher a proher vyrovnán. Z matematického hlediska víme, že poměr výher a proher je stejný, proto se opět jedná o velice účinný systém, který ještě nabírá na obrátkách v případě, že ho aplikujeme na hru rulety bez nuly.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padla barva
# 1 žeton na červenou 1 0 černá        
# 2 žetony na červenou 3 0 černá        
# 3 žetony na červenou 6 0 černá        
# 4 žetony na červenou 10 8 červená     #
# 3 žetony na červenou 13 6 červená     #
# 2 žetony na červenou 15 4 červená     #

#Součet našich sázek v jedné sérii: 1 + 2 + 3 + 4 + 3 + 2 = 15 žetonů

Součet našich výher v sérii: 8 + 6 + 4 = 18 žetonů

Hodnocení redakce

I když je systém D’Alembert velice nenápadný a šetrný na hráčovu peněženku, nabízí možnost vysokých výdělků. V praxi se navíc aplikuje skutečně jednoduše. Naše redakce mu proto uděluje nejvyšší možné hodnocení – 10/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

není to tak dávno, co jsem se seznámil s ruletou a také se sázkovým systémem Martingale. V začátku mi tyhle dvě věci naprosto učarovaly, měl jsem nejspíš obrovské štěstí, neboť jsem vyhrával přibližně po 2 – 3 násobku sázky. Potom ale přišla série proher a já jsem, jak se lidově říká, narazil. Prohrál jsem dokonce dvě série a zařekl se, že s ruletou končím. Zanedlouho poté jsem však na internetu narazil na sázkový systém D’Alembert. Jelikož v článku byla zmínka o tom, že je značně šetrný, trošku mě to nahlodalo a za pár dní jsem se už přistihl, že jej aplikuju při hraní rulety v mém oblíbeném kamenném kasinu. Ten večer jsem do hry vložil přibližně 300 Kč a po pár hodinách jsem si z podniku odnášel 3400 Kč. Řekl jsem si, že je to záplata na mou předešlou prohru a že už hrát nebudu, abych zase vše neprohrál. Samozřejmě jsem to nevydržel a po pár dnech vložil peníze do online kasina a hrál. Od té doby se hře věnuji přibližně hodinu denně, za tu dobu jsem schopný vyhrát třeba i 50€. Ano, přijdou i prohry, jenže díky systému D’Alembert nejsou tak dramatické a člověk se z nich dokáže velice rychle vylízat. Podle mě je to nejlepší sázkový systém vůbec a doporučuji ho všem hráčům, kteří namísto vzrušení hledají ve hře možnost výdělku a jisté výhry.

Marťas

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.