Ruletový systém Devítka

Systémy pro profíky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • šetrný
    • poměrně jistý
Nevýhody:
    • Nutná příprava pomocí volného točení
Popis systému:

Jak jistě víte, v ruletě se dá vsázet na mnoho různých kombinací – na jedno číslo, na dvě čísla (split), na tři čísla (street), na čtyři čísla (roh), na šest čísel (line), na 18 čísel (tucet nebo řada), ovšem nikde nenajdete možnost sázet na devět čísel a to i přesto, že počet čísel na ruletě je možno devíti dělit.

Nikdo sice neprokázal, že by mohlo jít o nějakou konspiraci, ovšem mnoho pokročilejších hráčů této skutečnosti věnují značnou pozornost. Tento jev je pro ně dokonce tak významný, že na něm založili celý jeden výherní systém, který nazvali Systém Devítka. Možná je to k neuvěření, ale musíme přiznat, že na tom něco bude. Tento systém totiž šlape jako dobře promazaný stroj.

Pro potřeby tohoto systému se hrací pole rozdělí na čtyři sektory po devíti číslech tímto způsobem:

1. sektor sestává z čísel 1-2-3-4-5-6-7-8-9.

2. sektor sestává z čísel 10-11-12-13-14-15-16-17-18.

3. sektor sestává z čísel 19-20-21-22-23-24-25-26-27.

4. sektor sestává z čísel 28-29-30-31-32-33-34-35-36.

Pokud budeme chtít vsadit na některý z těchto sektorů (tedy na devítku), musíme se připravit na to, že budeme muset vložit po 1 žetonu na tři náležící streety. To znamená, že například při vsázení sektoru číslo 1 vložíme po 1 žetonu na streety 1-2-3, 4-5-6 a 7-8-9.

Hru začínáme volným točením, při němž si budeme poznamenávat čísla a pozorovat, do kterých sektorů náleží. Jakmile zaznamenáme, že již padla čísla ze všech sektorů vyjma jednoho jediného, začneme na něj vsázet. Jakmile nám padne číslo z námi vsazeného sektoru, pokračujeme vsázením na sektor, který nejdéle nepadl.

Jestliže jsme na vsazeném sektoru zaznamenali prohru, uchylujeme se k této progresi: 1-2-3-4-5-6-8-10-14-19-25-33-44-60. Přitom pamatujeme, že každá hodnota musí být vsazena 3x – na každý ze streetů naší devítky. Výhra padá obvykle v průběhu prvních 4 spinů. Jen 1x ze sta her půjdeme dále než do 14. spinu!

Tato číselná řada by se nikdy neměla porušovat a to hlavně snižováním progrese. Jestliže tedy hráč nemá dostatečný vstupní kapitál, měl by se nejdříve zaměřit na jiný výherní systém a k tomuto systému se vrátit až ve chvíli, kdy si vydělá dostatečné množství žetonů.

Zkušenější hráči Systém Devítka obvykle kombinují s dalšími výherními systémy, například se systémem Labouchere – jestliže se jim zdá, že některá sázka v řadě je příliš vysoká, rozdělí ji do menších částek a odehrají postupně. Systém Devítka je však i bez rozdělování sázek velice šetrný.

Ukázka z praxe

Zahajujeme hru nanečisto a prostřednictvím freespinu sledujeme tendence kuličky. Ta se v následujících osmi spinech zastavila na číslech 10, 31, 29, 30, 36, 18, 10 a 21. Poslední číslo konečně vyřadilo poslední ze tří devítek, což jsme potřebovali pro započetí hry naostro. Začínáme vsázet na první sektor (devítku), to znamená, že vkládáme po 1 žetonu na streety 1-2-3, 4-5-6 a 7-8-9. Necháme roztočit ruletu a čekáme, kde se kulička zastaví. Prohráli, padlo nám číslo 31. Podle předem dané progresi zvyšujeme naše sázky a nyní proto vkládáme po 2 žetonech na tři streety, které náleží naší devítce. Nadcházející spin pro nás není úspěšný, neboť nám padlo číslo 0. Opět přizpůsobujeme sázku dané progresi a nyní proto vsázíme po 3 žetonech na tři streety naší devítky. Zahajujeme hru. Zaznamenáváme výhru, padlo nám číslo 1, které náleží naší devítce, a proto jsme vyhráli 36 žetonů. Končíme se hrou, jelikož jsme

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
Po 1 žetonu na 3 streety 3 0 31
Po 2 žetonech na 3 streety 9 0 0
Po 3 žetonech na 3 streety 18 36 1

#Součet sázek do padnutí našeho čísla: 3 + 6 + 9 = 18 žetonů
Naše výhra: 36 žetonů

Čistý zisk: 18 žetonů

Hodnocení redakce

Systém Devítka je velice chytrý a i při používání progrese značně úsporný. K tomu nabízí solidní možnost výher, které obvykle padají maximálně do 4. spinu. Jedinou nevýhodou je nutnost zaznamenávání padlých čísel, což však vyvažuje téměř 100% úspěšnost. Naše redakce ho proto hodnotí 8/10.

Dopisy hráčů

Vážená redakce,

jsem jeden z těch hráčů, kteří věří, že kasina na plátno rulety neumísťují možnost vsázení na devět čísel z toho důvodu, že je to pro ně dost nevýhodné. Jedním z důvodů, proč jsem o tomto spiknutí přesvědčen, jsou mé dlouholeté úspěchy, které zaznamenávám při používání výherního systému Devítka. Doporučil mi ho můj kamarád, úspěšný ruletový hráč se slovy: „Jak ho nasadíš, seš v plusu“. A ono se tak skutečně stalo. Ano, jednou za čas sice zaznamenám pár nešťastných spinů a samozřejmě se občas stává, že od stolu odcházím s minusovými výsledky, jenže z dlouhodobého hlediska je návratnost mých investic přibližně 25%. A to se nepočítám za kdovíjak zběhlého hráče. K ruletě sedám občas, ve chvílích volna, kdy není doma syn a ani manželka. Jedná se jen o pár hodin v měsíci. I tak si ale přijdu na solidní peníze, o kterých doma nevědí – zřídil jsem si tajné konto jen na své vlastní koníčky. A život je hned o něco příjemnější. Mnoho úspěchů v ruletě přeje M.H.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.