Ruletový systém Dvacka

Speciální ruletové systémy

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Vysoké šance na výhru
    • Vysoké výdělky
    • Jednoduché použití
Nevýhody:
    • Dá se používat jen krátkodobě, nejlépe jen jednou

Popis systému:

Systém Dvacka je určený k jednorázovému použití. Jedná se o velice chytrý a úderný strategický nástroj, který nabízí vysokou pravděpodobnost výher a obrovské zisky. Jestliže si ruletou chcete vydělat hned, jste na správném místě. Jestliže si ruletou chcete vydělat postupně, zvolte si jiný výherní systém.

Počáteční vklad do hry činí 340 žetonů. Pokud hráč bude dbát na zachování přesného poměru sázek, může si výši vkladu libovolně upravit. Poté žetony na plátno vkládáme přesně daným a neměnným způsobem. To znamená, že 180 žetonů vsadíme na čísla 1-18 (po 10 žetonech na každé z nich), 120 žetonů vsadíme na třetí tucet, tj. na čísla 25-36 a posledních 40 žetonů vložíme na čtveřici čísel 19-20-22-23.

Z toho vyplývá, že pokrytá nejsou pouze čísla 0, 21 a 24. Pravděpodobnost, že by tato čísla mohla padnou, není ani 10%. Při prohře lze sáhnout k progresi, obvykle se však dočkáme výhry. Jakmile zaznamenáme výhru, jsme přesně 20 žetonů v plusu (odtud tedy to pojmenování). Poté tuto hru ukončíme a přejdeme na hraní jiného výherního systému.

Ukázka z praxe

Celý večer jsme hráli Martingale systémem, ale moc se nám nedařilo a tak jsme se rozhodli, ještě předtím než odejdeme z kasina, vylepši naši konečnou bilanci systémem Dvacka. Po 10 žetonech vsázíme na čísla 1-18, dále vsázíme 120 žetonů na 3.tucet a 40 žetonů na čtveřici čísel 19-20-22-23. Poté roztočíme ruletu a koukáme, kde se kulička zastaví. Padlo číslo 32, které náleží třetímu tuctu! Vyhráli jsme proto 360 žetonů a z této jediné hry je naše čistá bilance 20 žetonů! Končíme hru, máme vyděláno.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
180 žetonů na 18 čísel + 120 žetonů na tucet + 40 žetonů na čtveřici 340 360 32

 

#

Naše čistá výhra je vždy 20 žetonů

Hodnocení redakce

Dvacka je jednorázový výherní systém, který v sobě dost netradičně kloubí vysoké šance na výhru i možnost obrovských výdělků. Vedle úderného rázu a obrovské efektivnosti stojí za zmínku i naprosto snadné použití. Kdyby se dal používat dlouhodobě, určitě by dosáhl na mety nejvyšší. Takto ho naše redakce musí hodnotit „pouze“ 9/10.

Dopisy hráčů

Vážená redakce,

stejně jako všichni ostatní pravidelní hráči rulety mám i já mezi výherními systémy své černé koně, na které bych nedal dopustit. Jedním z nich je samozřejmě klasický Martingale, ale postupně jsem tak nějak zlenivěl a taky ho trochu přerostl. Nyní vyhledávám efektivnější způsoby hraní, vyšší výdělky, za které zaplatím i přiměřeným rizikem. Tím nechci říct, že bych snad riskoval rád, ale prostě vyhledávám systémy, které mi mohou vydělat více peněz a na druhou stranu poskytují příznivé procento pravděpodobnosti. Jak na to přijdu? Vždycky když se chci nějakému novému systému věnovat, nejdříve si jeho pravděpodobnost spočítám. Podle mých výpočtů z těch riskantnějších systémů vyšel dobře například systém Charlotte, systém Sedmi rohů a také systém Dvacka. O všech třech systémech jsem po propočítání přišel na zajímavé zjištění – i když v nich hráč může hodně prohrát, na druhou stranu také hodně vyhraje a z dlouhodobého hlediska jsou proto stejně výnosné jako například Martingale a podobné systém. Jenom jde všechno trochu rychleji – prohry i výhry. Začátečníky může prohra trošku vyplatit, ale nenechte se zmást.

Hraní je jako podnikání. Účelem každého dobrého obchodníka je, vypočítat míru zisku a ztrát a poměřit tyto dva faktory, což mu umožní zjistit, jak výhodné to pro něj je. A z dlouhodobého hlediska se všechna správná rozhodnutí do naší hry promítnou – používáme-li výherní systém, budeme ziskoví, rozdíl je jenom v tom jak moc. P.P.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.