Ruletový systém Nálet

Systémy pro profíky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Vysoká výtěžnost
    • Údernost
Nevýhody:
    • Poměrně agresivní
Popis systému:

Stejně, jako se snáší bomby z bombardéru na nepřátelské území, budou se snášet vaše žetony na plátno rulety. Tento systém je úderný. Tento systém je přesný. Tento systém je velice agresivní. A právě proto není určen pro začínající, nebo opatrné hráče.

Základem výherního systému Nálet jsou sázky na čísla. Systém opět těží z matematické vědy, přesněji řečeno z teorie o pravděpodobnosti. Ta nám říká, že v krátkodobém hledisku je větší šance, že padne číslo, které již bylo taženo, nežli číslo, které zatím taženo nebylo.

Hráč nechá ruletu roztočit nanečisto a v následujícím kole na právě vytočené číslo vsází 1 žeton. Jestliže nevyhraje, navýší hodnotu sázky o 1 žeton a pokryje s ní první i druhé vytočené číslo. Takto bude pokračovat až do chvíle, kdy na jednom ze vsazených čísel nezaznamená výhru. Obvykle se jí dočká do 9. spinu. V takovém případě může sázky resetovat a začít s novou hrou, nebo může pokračovat v příslušné progresi (je třeba dobře propočítat zvýšení sázek tak, aby to bylo skutečně výhodné), a nebo může rovnou odejít od stolu a jít svou výhru oslavit – jedná se totiž o neskutečně štědrý úlovek.

Jelikož se při používání tohoto systému dočkáme v 95% případů výhry do 9. spinu, další progrese není přesně spočítána. Pokud budete smolař a výhra vás bude míjet, v následujících kolech musíte přizpůsobit progresi tak, aby byla výhodná. To znamená, že v 10. spinu už nebudete sázku navyšovat pouze o 1 žeton, ale navýšíte ji o 2 žetony atd. Vše byste měli přizpůsobit zvedajícím se sázkám, ale také svým požadavkům na výhru – jestliže hodláte z tohoto systému vymáčknout ještě víc, můžete sázky třeba hned od začátku navyšovat o 3 žetony.

Ukázka z praxe

Začínáme s hrou a necháme ruletu zatočit nanečisto. Padlo nám číslo 32, na toto číslo proto v následujícím kole vsázíme 1 žeton. Opět roztočíme ruletu a spin nám nyní přináší číslo 17. Původní sázku 1 žeton navyšujeme o 1 žeton a nyní tedy vsázíme po 2 žetonech na číslo 32 a číslo 17. Následné zatočení rulety přineslo číslo 1. I nyní navyšujeme naši sázku a proto vsázíme po 3 žetonech na číslo 32, 17 a 1. Znovu jsme prohráli, kulička se zastavila na čísle 3 a proto opět upravujeme výši naší sázky a budeme vsázet po 4 žetonech na čísla 32, 17, 1 a 3. Započínáme novou hru a ta nám tentokrát vytočí číslo 0. Zvyšujeme naše sázky a vkládáme po 5 žetonech na číslo 32, 17, 1, 3 a 0. Pouštíme se do další hry. Kulička se zastavila na čísle 17! Vyhráli jsme 180 žetonů a celkem jsme 125 žetonů v plusu! Opouštíme hru, pro dnešek máme vyděláno.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
1 žeton na číslo 1 0 17
Po 2 žetonech na 2 čísla 5 0 1
Po 3 žetonech na 3 čísla 14 0 3
Po 4 žetonech na 4 čísla 30 0 0
Po 5 žetonech na 5 čísel 55 180 17

#Součet našich sázek do padnutí jednoho z našich čísel: 1 + 4 + 9 + 16 + 25 = 55 žetonů
Naše výhra: 180 žetonů

Čistý zisk ze hry: 125 žetonů

Hodnocení redakce

Značně agresivní výherní systém, který určitě nepatří do rukou hned tak někomu. Pokud má však vyrovnaného a zkušeného pána, jenž se dokáže vyrovnat s vysokými progresemi, určitě se mu bohatě odmění. V jádru je totiž velice přesný, chytrý a úderný. Naše redakce ho proto hodnotí 7/10.

Dopisy hráčů

Zdravím celou redakci, setkal jsem se se systémem Nálet. I když vím, že je určený spíše pro pořádné hráče, nedalo mi to vyzkoušet ho. S mou šetrnou povahou jsem samozřejmě hned přišel na to, že se nedokážu vložit do rukou osudu. Ten stres je pro mě strašně zničující a vydržet ho po 9 spinů je fakt bolestné. A tak jsem pustil do vymýšlení nějaké mírnější obměny. Samozřejmě mě nejdřív napadlo prodloužit progresi a tím trochu snížit reálné zisky. Celý cyklus jsem prodloužil na rovných 15 spinů (při této progresi: 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 3, 5, 7, 12, 20), jenže jsem přišel na to, že mě to stejně bude stát hodně žetonů (na jeden cyklus to dělá 726) a přitom čistý zisk při jednotlivých spinech kolísá od 36 do 0 žetonů. Takže jsem přemýšlel dál a potom mě to napadlo! Opět jsem vycházel ze systému Nálet, jenže namísto sázení na čísla jsem se rozhodl pro sázení na streety. Těch je celkem 12 a já jsem přitom vypočítal výdělečnou a přitom šetrnou progresi až do 9. spinu. Takže šance že to padne hned jsou skoro na 100%! Jediným problémem je vstupní kapitál, který jsem vypočítal na 1300 žetonů. Na druhou stranu je to skoro jistota. A kdyby se to někomu nelíbilo, může přeci hrát třeba jen za 0,01 € ne? V takovým případě je vstupní kapitál jenom 13 € a to už mi přijde docela přijatelné. A teď k té progresi, v jednotlivých kolech sázím takto: 1, 1, 1, 1, 2, 4, 9, 27, 108. U 7.spinu razantní změna ve výši sázek, ale není potřeba se bát – výhry přichází většinou do 4.-5. spinu. Ať slouží. Jenda

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.