Ruletový systém Parlay

Speciální ruletové systémy

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Snadné použití
    • Risk pouze 1 žeton
    • Vysoká výnosnost
Nevýhody:
    • S úspěchem lze aplikovat pouze při vysledování nezvyklých tendencí rulety
Popis systému:

Ruletový systém Parlay jde proti všem klasickým výherním systémům. Zatímco většina z nich se zuřivě snaží obehrát jednolité série čísel, Parlay je přímo vyhledává. Jednodušeji řečeno, tzv. smolné série jsou pro Parlay výhodou, neboť jeho princip je založený na vsázení stále stejného herního pole. Pokud tedy prohráváte už delší dobu v kuse, šáhněte po změně, zvolte si Parlay!

Jestliže padá pořád jenom černá, jednoduše vložte žeton i na ní a ponechte ho tam klidně i po několik nadcházejících kol. Černá padá, výhry se množí a vaše smolná série se v mžiku proměnila na pohádkovou jízdu. Není to úžasné?

A teď si to rozebereme hezky popořadě. Aby byl systém Parlay co nejúspěšnější, hráč by při něm měl vsázet na jedno z polí červená/černá, sudá/lichá, nebo vysoká/nízká. Poté hra probíhá naprosto jednoduše – hráč vloží na vybrané pole 1 žeton a sázku i všechny výhry na něm ponechá několik nadcházejících kol. Obvykle se doporučuje v takové hře setrvat maximálně 4 hry. Všichni hráči však vědí, že některé série bývají nekonečné, proto délka hry závisí čistě na samotném hráči, jeho pocitech i vysledovaných tendencích konkrétní rulety. Odvážnější hráči doporučují také sázení na tucty, nebo na řady, to už je ale o chlup riskantnější a v takové hře se proto doporučuje vydržet maximálně 3 po sobě jdoucí kola.

Výhodou tohoto systému jsou nízké počáteční náklady, ze kterých mohou plynout velice štědré výhry. Vše ovšem záleží na povaze člověka a především jeho psychické pohodě. Jde o to, že jakmile se žetony na plátně začnou množit, málokdo má srdce nechat je tam ležet. Spousta z nás má prostě raději vrabce v hrsti, nežli holuba na střeše. Na druhou stranu bychom si však měli uvědomit právě již zmiňovaný počáteční vklad…

Ukázka z praxe

Jelikož jsme vysledovali, že poslední hodinu nám na ruletě padá převážně černá barva a dost často jde o táhlé série, například i 7 čísel v řadě, po padnutí červené barvy vsázíme 1 žeton na černou. Následný spin vytočil černou a vyhráli jsme 1 žeton, který necháme ležet na plátně vedle námi vsazeného žetonu. Nyní tedy prakticky vsázíme žetony 2. Nadcházející roztočení rulety opět přineslo černou barvu, k našim 2 žetonům tedy přibyly ještě 2 navíc. Dohromady jsou na černé barvě už 4 žetony, které ve hře opět ponecháme. I další spin vytočil černé číslo, proto se nám teď na černé barvě už městná rovných 8 žetonů. Rozhodneme se pro poslední točení, které nám naštěstí opět přináší černé číslo. Vyhráli jsme 8 žetonů a dohromady už máme 16 žetonů, které si bereme a odcházíme ze hry. Pouhý 1 žeton jsme rozmnožili na 16 žetonů!

Sázka Celkem vsazeno Vsazeno z našeho kapitálu Výhra Padla barva
# 1 žeton na černou 1 1 2 černá        
# 2 žetony na černou 3 1 4 černá        
# 4 žetony na černou 7 1 8 černá        
# 8 žetonů na černou 15 1 16 černá        

 

#Sázky z vlastního kapitálu: 1 žeton

Čistá výhra: 16 žetonů

Hodnocení redakce

Naprosto jednoduchý výherní systém, který je založený na protichůdném principu, který využívají všechny ostatní výherní systémy. Zvláště při delších smolných sériích se jeho originalita značně vyplácí. A při mizivých počátečních nákladech se můžeme dopracovat slušných výher. V jednoduchosti není jen krása, ale také ohromná síla a naše redakce ho proto hodnotí 8/10.

Dopisy čtenářů

Dobrý den,

nehledejte v mém dopisu žádné užitečné rady, nebo důležité informace o ruletě a obměnách výherních systémů, chtěl bych se vám pouze svěřit s veselou historkou, díky které jsem prakticky náhodou přišel k výhernímu systému Parlay. Bylo to jedno léto, kdy jsem navštívil mé oblíbené kasino a u rulety narazil na sličnou krupiérku, z jejíchž předností a ladných pohybů jsem nemohl spustit oči. Vložil jsem tenkrát 10 žetonů na červenou a potom se jenom kochal. Čas jako by se zastavil, okolní lidé, jakoby se ztratili. Byla tu jenom ona. Než jsem se rozkoukal, uběhlo několik minut a já zjistil, že z mých 10 žetonů se zatím stala slušná hromádka, která už čítala žetonů 80! Krásná podívaná a krásná výhra mi ten večer značně zpříjemnila. Do kasina jsem se častokrát vracel a konkrétně u této krásné krupiérky vyzkoušel i mnoho dalších výherních systémů. Ovšem jednoho dne, jakoby se po ní slehla zem. Floorman mi na ní dokonce poskytl telefonní číslo, ale … to je dodnes nedostupné. I když mě nejdříve zachvátil značný smutek, dnes už na letní příhodu vzpomínám s úsměvem na rtech. Promiňte mi mou patetičnost. Mnoho krásných zážitků u rulety i mimo ni přeje Alex.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.