Ruletový systém Sedmi Rohů

Systémy pro pokročilé

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Vysoce účinný
    • Jednoduše se používá
    • Žádné dramatické zvraty
    • Dělá dojem na ostatní
Nevýhody:
    • Nedá se používat při stejných tendencích rulety
Popis systému:

Jde o výherní systém, který se značně podobá Shaunovu systému. Zatímco u něj však klademe na plátno 8 různých sázek, podle systému Sedmi Rohů budeme na plátno pokládat sázek pouze sedm. Odtud tedy ten název systému.

Co však z pojmenování nedokážeme vyčíst je skutečnost, že jde o vysoce přehledný kousek, který nabízí pohodové proplutí hrou s mírným rizikem a slušným ziskem. I přesto se k němu hráči uchylují většinou jen ve chvílích, kdy na někoho chtějí udělat dojem. Ano, používání tohoto systému skutečně vypadá velice sexy, měli bychom si však uvědomit, že se za ním skrývá mnohem víc.

Princip sázení je přesně daný a po celou dobu hry se nijak nemění. Hráč tedy nepoužívá žádné progrese a sází po 1 žetonu na čtveřice čísel 0-1-2-3, 4-5-7-8, 11-12-14-15, 16-17-19-20, 23-24-26-27, 28-29-31-32 a 32-33-35-36. Jestliže se však k progresi uchýlí, měl by používat alespoň osminásobek právě vsázené částky. Při jednom žetonu, bychom tedy dále pokračovali sázkou 8 žetonů na každou čtveřici.

Jakmile padne jakékoliv námi vsazené číslo kromě čísla 32, vyhráváme přesně 2 žetony. Jestliže nám padne zmiňované číslo 32, můžeme se těšit z výhry 10 žetonů! Toto číslo je totiž obsazeno hned dvěma našimi sázkami.

Ukázka z praxe

Osadili jsme ruletu podle předem daného vzorce a vsadili jsme tedy po 1 žetonu na čtveřice čísel 0-1-2-3, 4-5-7-8, 11-12-14-15, 16-17-19-20, 23-24-26-27, 28-29-31-32 a 32-33-35-36. Zahájili jsme hru, na jejímž konci se kulička usadila na čísle 19. Vyhráli jsme proto 9 žetonů a náš čistý zisk po odečtení počátečního vkladu do hry činí 2 žetony. Znovu vsázíme po 1 žetonu na stejné čtveřice čísel a necháme roztočit ruletu. Nyní padlo číslo 33. Vyhráli jsme 9 žetonů a náš čistý zisk po odečtení nákladů na hru činí už 4 žetony. Znovu osazujeme ruletu podle předem daného vzorce a necháme kuličku, ať hledá výherní číslo. Kulička se zastavuje na čísle 32, vyhráli jsme proto 18 žetonů a náš čistý zisk činí 15 žetonů. Opouštíme hru, během 3 spinů jsme si vydělali 15 žetonů!

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
Po 1 žetonu na 7 čtveřic 7 9 19
Po 1 žetonu na 7 čtveřic 14 9 33
Po 1 žetonu na 7 čtveřic 21 18 32
#Součet našich sázek do ukončení hry: 7 + 7 + 7 = 21 žetonů
Součet našich výher do ukončení hry: 9 + 9 + 18 = 36 žetonů

Čistý zisk: 15 žetonů

Hodnocení redakce

Výhodou tohoto systému není jen fakt, že vypadá dobře, ale hlavně skutečnost, že je vysoce účinný, jednoduše se používá a nechystá hráčům žádné dramatické zvraty, plynoucí z vysokých progresí. Estetické hledisko je tedy jen nadstavbovým bonusem už tak dost spolehlivého systému. Naše redakce ho proto hodnotí 9/10.

Dopisy hráčů

Zdravím celou vaši redakci a hned na úvod ji chci poděkovat za krásné články a přínosné informace, díky kterým můžu svou hru rulety ještě zlepšovat. Doposud jsem používal pouze výherní systém Sedmi Rohů (na jméno jsem přišel až po pročítání vašich stránek, já jsem se s ním seznámil od mého kamaráda, který ho často při své hře používá) a Martingale. Martingale se mi ale zdá docela agresivní a proto ho hraju jen ve výjimečných případech. Jsem spíš opatrný hráč, takže Sedm rohů je pro mě jako ulité. Po pročítání vašich stránek ale pomalu přidávám další a další výherní systémy, dost se mi zamlouvá například Fabonacciho systém, Labouchere systém a mnoho mnoho dalších systémů. Abych se přiznal – věděl jsem sice, že jich ještě pár bude existovat, ale určitě jsem netušil, že jich je tak závratné množství! Děkuji vám, že jste je všechny tak pěkně zpracovali, čtivě a srozumitelně vysvětlili a také spočítali jejich výnosnost. To je přesně to, co by hráči měli sledovat v první řadě. Prohrát v kasinu umí každý, ale vydělat si na něm umí jen hrstka vyvolených. Doufám, že mezi tu hrstku se také čase dopracuji – díky své píli a díky vašim stránkám.

S pozdravem Patrik V.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.