Ruletový systém Šestice

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • 100% účinný
    • vcelku šetrný
    • vhodný pro hru s nízkým vstupním kapitálem
    • jednoduchý
Nevýhody:
    • nedá se hrát dlouhodobě
Popis systému:

Systém Šestice je určen pro začínající hráče, kteří mají k dispozici menší a střední množství žetonů. Jedná se o geniální avšak jednoduchou strategii, z jejíhož používání plynou menší, zato však jisté výhry.

Při tomto výherním systému hráč trošku neobvykle vsází proti šestici čísel, neboli jedné line (odtud tedy ten název), při hře proto bude klást vždy 3 žetony na první tucet (čísla 1 – 18), 1 žeton na line 19 (šestici čísel 19 – 24) a 1 žeton na line 31 (šestici čísel 31 – 36). Jestliže je zaznamenána výhra, pokračuje se v sázení obvyklým způsobem, pokud však přijde prohra, hráč příští hodnotu sázky vynásobí dvěma. Následně proto bude vsázet po 2 žetonech na liny a 6 žetonů na tucet. V dalším kole by se sázka zvedla na 8 žetonů na liny a 12 žetonů na tucet atd. Není však třeba zbytečně se obávat, je matematicky dáno, že prohry přichází pouze v 1 ze 6 případů.

Tento systém je spíše krátkodobého ražení. Ze hry byste měli odejít při dosažení čistého zisku přibližně 20 žetonů. Vyššího zisku tedy nedosáhnete vyšším počtem spinů, ale zvýšením limitu, na kterém hrajete.

Ukázka z praxe

Vsázíme podle stanoveného vzorce a zahajujeme hru. Kulička se zastavila na čísle 14, které náleží do prvního tuctu, a proto jsme vyhráli 9 žetonů. Opakujeme naši sázku a klademe 3 žetony na první tucet a po 1 žetonu na šestice čísel 19 – 24 a 31 – 36. Zahajujeme další hru. Nyní kulička sedla na číslo 15, takže jsme prohráli. Napříště proto navyšujeme naše sázky a klademe 6 žetonů na první tucet a po 2 žetonech na line 19 – 24 a na line 31 – 36. Při následném spinu nám padlo číslo 24, které náleží jedné z námi vsazené šestice čísel. Vyhráváme tedy 12 žetonů a jelikož je naše celková bilance – 2 žetony, pokračujeme vsazením 12 žetonů na tucet a 8 žetonů na dva liny (na každý 4 žetony). Roztočíme ruletu a kulička nyní zastavila na poli náležející číslu 13. Vyhráli jsme 24 žetonů a jelikož jsme dosáhli čistého zisku 17 žetonů, odcházíme ze hry.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padlo číslo
Po 1 žetonu na 2 liny + 3 žetony na 1 tucet 5 9 14
Po 1 žetonu na 2 liny + 3 žetony na 1 tucet 10 0 15
Po 2 žetonech na 2 liny + 6 žetonů na 1 tucet 20 12 24
Po 4 žetonech na 2 liny + 12 žetonů na 1 tucet 40 36 13

#Součet našich sázek do ukončení hry: 5 + 5 + 10 + 20 = 40 žetonů
Součet našich výher do ukončení hry: 9 + 12 + 36 = 57 žetonů

Náš čistý zisk: 17 žetonů

Hodnocení redakce

Systém Šestice je skutečně jednoduchý a při šancích na výhru 6:1 také velice šetrný. Progrese je navíc navržena tak, aby hráči v konečném důsledku byly vždy přibližně 20 žetonů v plusu. Tyto vlastnosti dělají ze systému Šestice ohromně mocný nástroj, který se hodí do rukou všem hráčům bez rozdílu úrovně dovedností, nebo výše vstupního kapitálu. Jedinou nevýhodou je, že se nedá používat delší dobu. Naše redakce ho proto hodnotí 9/10.

Dopisy hráčů

Vážená redakce,

rád bych vám poskytl svoji výherní strategii, která je založena na systému Šestice. Doufám, že ji uveřejníte a bude stejně dobře jako mě sloužit i vašim čtenářům. Jestliže rozmisťujeme žetony podle systému Šestice, zbývá nám na plátně volných 6 čísel a nula, takže dohromady 7 čísel. To mi přišlo docela dost, takže jsem se upravil rozmístění žetonů. Na první tucet vsázím 9 žetonů, na první řadu 6 žetonů, na šestici čísel 3 žetony a na třetí řadu 12 žetonů. Takto mám vsazeno dohromady 30 žetonů a stejně jako v případě systému Šestice mám nepokrytých 7 čísel. Kdybychom hypoteticky zůstali u této sázky a padlo by nám některé z čísel, naše čistá výhra bude 6 žetonů. Jenže já pokračuju ještě dál. Z těch 7mi čísel, které my zbyly, si ještě vyberu 5 libovolných, na které vsadím po 1 žetonu. Tak mi v podstatě zůstávají volná jenom 2 čísla. A pravděpodobnost toho, že by padla zrovna tyhle 2 čísla je mizivá. Navíc je v každém spinu pečlivě obměňuji, abych pravděpodobnost nezdaru ještě snížil. Jestliže pokryjete plátno rulety tímto způsobem a padne vám některé z čísel, jste okamžitě 1 žeton v plusu. To sice není zrovna moc, ale tento systém je jistý a dá se používat klidně celý večer. Osobně mi přinesl už více jak 500 dolarový zisk. Přeji vám hodně štěstí. Sebi

Dobrý den,

rád bych se s vámi rozdělil o jeden kombinovaný systém. Celý život přemýšlím o tom, zdali úspěch v ruletě netkví právě v kombinování různých systémů. Přijde mi, že při správné volbě systémů se hráčské úspěchy sčítají. Škoda, že nemám jeden z těch geniálních mozků, který by mi dovolil používat najednou třeba 6 systémů… a nebo mi aspoň dovolil vytvořit nějaký schopný software, který by dokázal přesně spočítat následující tažené číslo. Bohužel. Nejsem žádný génius a dohromady se mi povedlo skloubit tři systémy. Na víc bych si už netroufnul, i tak je to docela dost. Ale s vámi se chci podělit o systém, který kombinuje prvky systému 6 streets a Šestice. Pokud vsadím podle systému Šestice, mám pokryty náklady na 6 streets. Vsázím tedy na oboje dvoje. V praxi to vypadá tak, že pokud nepadne žádný ze vsazených streetů, padne mi Šestice, která mi vrátí náklady do hry a umožní mi další hru a to až do doby, kdy prostě nevyhraju. Je to jednoduché a šetrné. Nic neriskujete, pouze můžete něco získat. Co vy na to? K.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.