Ruletový systém Šťastných 7

Systémy pro pokročilé

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Nízké náklady
    • Vysoké výhry
    • Jednoduchý princip
Nevýhody:
    • Spíše střednědobý až krátkodobý výherní systém
Popis systému:

Systém Šťastných 7 je úderný a i přes jeho agresivní ráz může být vhodný pro hráče s menším kapitálem, kteří by si i přes nedostatek peněz chtěli vydělat vyšší sumy peněz. Jeho prostřednictvím se dá už za pouhých 5 žetonů velmi jednoduše získat i třímístná částka.

Hráč vsází 5 žetonů na pole červená/černá, sudá/lichá, nebo vysoká/nízká. Pokud se mu podaří vyhrát, jeho další sázka bude o polovinu vyšší, než v předchozím kole. To znamená, že ze všech právě vyhraných žetonů napříště vsadí 75%. Pokud částka nelze přesně vydělit, zaokrouhluje se směrem nahoru. To znamená, že ve chvíli, kdy vyhrajeme například 10 žetonů, naše další sázka bude 8 žetonů.

V případě prohry začíná hráč nanovo. Abychom dosáhli maximálního profitu, měli bychom vyhrát 7 sázek za sebou. I kdybychom však prohráli například ve 4. kole, pořád jsme v plusu. Ze hry lze samozřejmě kdykoliv odejít. Jestliže tedy cítíte prohru, sbalte svou dosavadní výhru a přesuňte se k nějakému jinému systému. I tak vám na účtu přibyde slušné množství peněz. Také je možné v kterémkoliv kole hru přerušit, vzít si výhru a začít hrát opět jen s 5 žetony.

I když je tento systém i sám o sobě poměrně agresivní, existuje ještě jeho agresivnější obměna. V takovém případě se hráč v případě prohry nevrací úplně na začátek, ale pouze o dva kroky zpět. To znamená, že pokud prohraje například ve 4. kole, nezačne sázet 5 žetonů, ale do hry vloží rovnou 12 žetonů. Možná to zní k neuvěření, ale i v případě ztráty těchto 12 dolarů bude stále 4 žetony v plusu!

Ukázka z praxe

Vsázíme 5 žetonů na červenou barvu. Spin vytočí 5ku červenou, vyhráli jsme 10 žetonů! Částku 10ti žetonů vydělíme 100 a vynásobíme 75, dojdeme k částce 7,5, kterou zaokrouhlujeme na 8. Sázíme 8 žetonů na černou barvu. Padla nám 31ka černá, vyhráli jsme 16 žetonů. I nyní z vyhrané částky vypočítáme ¾ a vsadíme je do hry, tentokrát zpět na červenou barvu. Vyhráli jsme, padla červená a získáváme 24 žetonů! Vsázíme ¾ z právě získané částky, vkládáme na černou barvu 18 žetonů. Spin byl i tentokrát vítězný, vyhráli jsme rovných 36 žetonů! Z naší předchozí výhry vkládáme ¾ na černou barvu. Kulička se zastavila na 6 černé, znovu jsme zaznamenali výhru 54 žetonů! Opět vkládáme ¾ výhry do hry, vsázíme ji na černou barvu a necháme ruletu zatočit. Vyhráli jsme, padla černá barva! Získali jsme 82 žetonů. Z výhry oddělujeme 62 žetonů, což jsou ¾ zaokrouhlené směrem nahoru a vsázíme je na červenou barvu! I v sedmém spinu jsme vítězní, vyhráváme 124 žetonů a celkem jsme ve hře získali

Spin číslo Sázka Výhra celkem Výhra do hry Jistá výhra Padla barva
1. 5 žetonů 10 8 2 červená     #
2. 8 žetonů 16 12 4 černá        
3. 12 žetonů 24 18 6 červená     #
4. 18 žetonů 36 27 9 černá        
5. 27 žetonů 54 41 13 černá        
6. 41 žetonů 82 62 20 černá        
7. 62 žetonů 124 0 – konec hry 124 červená     #

#Náš vklad do hry: 5 žetonů

Výhra: 2 + 4 + 6 + 9 + 13 + 20 + 124 = 178 žetonů

Možnost výhry v případě prohry některého spinu (vklad 5 žetonů):

Spin Sázka Profit celkem Profit v případě ztráty spinu
1. 5 žetonů 0 žetonů -5
2. 8 žetonů 5 žetonů -3
3. 12 žetonů 13 žetonů +1
4. 18 žetonů 25 žetonů +7
5. 27 žetonů 43 žetonů +16
6. 38 žetonů 70 žetonů +32
7. 57 žetonů 108 žetonů +51

 

Hodnocení redakce

300% navýšení během pouhých 7. spinů nenabízí žádný výherní systém. Úžasné jsou i počáteční náklady, které se rovnají výši prvního vkladu do hry. Systém Šťastných 7 je také naprosto jednoduchý a přehledný. Naše redakce mu proto uděluje nejvyšší možné hodnocení – 10/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

s ruletou jsem se seznámil poměrně nedávno a to hned docela naostro. Jednou při cestě z hospody mě kámoš ukecal, ať si s ním jdu zahrát do kasina. Jelikož bylo docela brzo a já jsem druhý den nemusel nikam vstávat, nechal jsem se docela jednoduše přemluvit. Proč by ne, hraju si vážně hodně rád a tento druh zábavy mi zatím unikal. A jako bonus k ruletě byla překrásná krupiérka, která je nyní mou ženou. Ten večer jsem si totiž z kasina neodnesl jenom obrovskou výhru, ale také ji samotnou :-) To bych ale trošku odbočoval, zpět k samotné hře. Stejně jako asi každý začátečník jsem začal vsázet na barvy. Jsem dost opatrný hráč, takže jsem šetřil i s žetony. Příteli jsem byl zpočátku tak trošku pro smích, pak se mu mě asi zželelo a prozradil mi výherní systém Šťastných 7. Vzhledem k tomu, že vám píšu, asi už víte, co vám sdělím teď. Ano, vyhrál jsem tenkrát během jediné noci víc, než jsem dostával měsíční výplatu. Nevěřil jsem, že je to tak úžasně snadné, pořád jsem si říkal, že mám prostě jen hodně štěstí. A snažil jsem se přemluvit, ať ho u rulety už znovu nezkouším, ať získané peníze zase neprohraju. Jenže touha byla silnější než já a navíc jsem začal chodit s Erikou, která mi k srdci přirostla takovým způsobem, že jsem ji chodíval na tajňačku navštěvovat do kasina. Zahrál jsem si hned při první návštěvě a teď už hrávám docela pravidelně… stále jsem věrný systému Šťastných 7 a štěstí mi nosí doteď. Díky své hře si můžu dovolit pěknou dovolenou, nebo nákup elektroniky, do které jsem blázen. Tímto dopisem jsem se chtěl svěřit se svým bláznivým příběhem, ale také sdělit všem ostatním hráčům, že vyhrávat peníze prostřednictvím rulety není žádná pohádka. Já jsem toho živým důkazem. Nakonec bych rád poděkoval vaší redakci, která šíří jakési poselství a důležité informace, jejichž prostřednictvím mohou hráči vydělat. Stačí jen chytit příležitost za pačesy. Hezký den. Pepa

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.