Ruletový systém Superior

Systémy pro začátečníky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • Jednoduchý
    • Účinný
    • Šetří peníze i psychickou pohodu
Nevýhody:
    • Občas delší sekvence
Popis systému:

Jednoduchý, velice účinný a naprosto nenáročný výherní systém, který šetří vložené prostředky i psychickou pohodu hráčů. Není to super?

Při využívání systému Superior se sází na barvy. Jestliže hráč zaznamená prohru, svou nadcházející sázku zvýší o 1 žeton. V tomto trendu bude pokračovat až do chvíle, kdy bude 1 žeton v plusu, nebo dokud nedosáhne jiného sebou vytyčeného profitu.

V případě, že se hráč dostane do mínusu a následující hra tuto ztrátu sníží, můžeme vsadit menší obnos peněz, který nám v případě výhry zaručí, že budeme v plusu, ale v případě prohry se s ním vyvarujeme zbytečně velkého propadu. Jednodušeji řečeno, jakmile se naše bilance pohybuje jen lehce pod nulou, dejme tomu 2 žetony, ale výše sázek do této chvíle již stihla narůst například na 10 žetonů, snížíme příští sázku na 3-4 žetony. Toto ale berte jen jako kamarádskou radu.

Ukázka z praxe

Volíme červenou barvu, na kterou budeme vsázet po celou dobu naší hry. Vsázíme na ní 1 žeton a necháme roztočit ruletu. Padla černá, prohráli jsme 1 žeton. Navyšujeme naši sázku a nyní proto vsázíme 2 žetony. Spin pro nás nebyl úspěšný, padla černá a prohráli jsme 2 žetony. Jsme 3 žetony v minusu. Znovu navyšujeme naši sázku a do hry vkládáme 3 žetony. Opět nám padla černá, přišli jsme o 3 žetony a dohromady jsme už 6 žetonů v minusu. Znovu zvyšujeme naši sázku. Tentokrát vsázíme 4 žetony. Bohužel i nyní padla černá barva, přišli jsme o 4 žetony a naše bilance je -10 žetonů. K vsazené částce přidáváme další žeton, vsázíme proto 5 žetonů. Zase jsme prohráli, padla černá barva a přišli jsme o dalších 5 žetonů, takže jsme dohromady 15 žetonů v minusu. Nevzdáváme to a vsázíme 6 žetonů na červenou barvu. Konečně přišel vítězný spin, padla červená a vyhráli jsme 6 žetonů, svou prohru jsme tedy stáhli na 9 žetonů. Pokračujeme v sázení. Jelikož jsme předchozí spin vyhráli, nyní do hry vložíme opět 6 žetonů. I teď jsme zaznamenali výhru, padla červená a vyhráli jsme dalších 6 žetonů. Naše celková bilance je v současné chvíli -3 žetony. Jelikož nechceme zbytečně riskovat, snižujeme naši sázku na 4 žetony. Takto se nám s případnou výhrou sice podaří naši celkovou bilanci vylepšit pouze na +1 žeton, ale kdybychom prohráli, zbytečně se propadneme ještě o 2 žetony navíc. Obavy nebyly třeba, zaznamenali jsme výhru a jsme 1 žeton v plusu. Sázky se resetují a začínáme nanovo.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padla barva
# 1 žeton na červenou 1 0 černá        
# 2 žetony na červenou 3 0 černá        
# 3 žetony na červenou 6 0 černá        
# 4 žetony na červenou 10 0 černá        
# 5 žetonů na červenou 15 0 černá        
# 6 žetonů na červenou 21 12 červená     #
# 6 žetonů na červenou 27 12 červená     #
# 4 žetony na červenou 31 8 červená     #

#Součet našich sázek do dosažení pozitivní bilance: 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 6 + 4 = 31 žetonů

Součet našich výher do dosažení pozitivní bilance: 12 + 12 + 8 = 32 žetonů

Hodnocení redakce

Superior je sice nenápadný, ale skutečně účinný výherní systém, který můžeme doporučit všem začínajícím hráčů, ale i zkušenějším jedincům. Je jednoduchý a není při něm potřeba disponovat horentním kapitálem. Naše redakce hodnotí 7/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

jmenuji se Milan a přiznávám se, že jsem spíše opatrným hráčem, který špatně čelí stresovým situacím. Jestliže dojde na lámání chleba a já při nějakém systému musím vsadit více jak 5 žetonů, srdce mi buší takovým způsobem, že mi z toho bývá dost špatně. Vzrušení je sice fajn, ale jen do určité míry, kterou mám nejspíš posazenou jinde, jak většina hráčů. Z toho důvodu jsem hledal systém, který by ušetřil mojí peněženku, ale taky zdraví, které je asi tou nejdůležitější věcí vůbec. Při mém hledání jsem s trochou štěstí narazil na systém Superior. Splňuje všechny mé požadavky a kromě toho je naprosto triviální. Pokud někdo z vašich čtenářů má stejné problémy jako já, ale přitom by si chtěl zahrát a taky vyhrát, určitě by po něm měl taky sáhnout. Doporučuji. Milan

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.