Ruletový systém Velký Martingale

Systémy pro profíky

Oblíbenost:       Stars Stars Stars Stars Stars


Výhody:
    • 100% úspěšnost
    • Poměrně vysoké výhry
    • Jednoduchý
Nevýhody:
    • Ještě agresivnější než samotný Martingale
Popis systému:

Velký Martingale systém je nejznámější obměnou klasického Martingale systému. Je ještě o něco agresivnější, než jeho prapůvodce, při jeho využívání si však hráči mohou přijít na vyšší výhry. Právě z toho důvodu je velice populární a pro nepřipravené hráče také velice zrádný.

Jeho princip vychází z klasického Martingale systému s tím rozdílem, že pokud hráč prohraje, zdvojnásobí sázku a k ní navíc přičte jeden žeton. Hráč si na začátku hry tedy také vybírá jedno z polí – červená/černá, nebo sudá/lichá a po celou dobu hraní se ho bude držet a bez výjimky sázet pouze na něj. Poté na vybranou položku vsadí 1 žeton. V případě prohry jednoduše zdvojnásobí předtím vsazenou částku a k hodnotě přičte ještě jeden žeton, vsadí tedy 3 žetony. Jestliže se mu znovu nepodaří vyhrát, předtím vsazenou částku opět zdvojnásobí a znovu k ní přičte 1 žeton, nyní proto bude vsázet 7 žetonů. Celý proces bude opakovat, dokud nezaznamená vítězný spin. V tu chvíli se mu vrátí všechny dosud prohrané žetony + 1 žeton za každý prohraný spin.

Pokud je hráč psychicky připraven na rychle se zvyšující sázky a disponuje slušným počátečním kapitálem, může zaznamenat obrovský úspěch. Vzhledem k jeho agresivitě se doporučuje začít sázet na nejnižší možnou částku, kterou limit hry umožňuje. Stejně jako klasický Martingale systém je i tato jeho obměna úspěšná vždy, na rozdíl od něj však hráčům přináší několikanásobně vyšší výhry. Vzhledem k povaze tohoto sázkového systému je Velký Martingale dobře použitelný i v případě dalších her – například při hraní Blackjacku, kostek, nebo při kurzovém sázení.

Ukázka z praxe

Zvolili jsme si červenou barvu a vsázíme na ní 1 žeton. Padla nám černá, proto ztrácíme 1 žeton. Následující hru vsázíme na červenou barvu 3 žetony. Opět padla černá, prohráli jsme 3 žetony. V další hře na červenou barvu vsázíme 7 žetonů. I nyní padla černá a prohráváme 7 žetonů. Při následující hře vsázíme na červenou barvu 15 žetonů. Padla červená, vyhráli jsme 30 žetonů a celkově jsme 4 žetony v plusu.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Padla barva
# 1 žeton na červenou 1 0 černá        
# 3 žetony na červenou 4 0 černá        
# 7 žetonů na červenou 11 0 černá        
# 15 žetonů na červenou 26 30 červená     #

#Součet našich sázek do padnutí červené barvy: 1 + 3 + 7 + 15 = 26 žetonů

Naše výhra: 30 žetonů

 

Porovnání Martingale systému (M) a Velkého Martingale (VM) systému
Spin číslo Hodnota sázky M Hodnota sázky VM Celková výhra M Celková výhra VM
1 1 1 1 1
2 2 (1×2) 3 (1×2 + 1) 1 2
3 4 (2×2) 7 (3×2 + 1) 1 3
4 8 (4×2) 15 (7×2 + 1) 1 4
5 18 (8×2) 31 (15×2 + 1) 1 5
Hodnocení redakce

Stejně jako klasický Martingale systém je i Velký Martingale systém poměrně snadný na pochopení a přitom 100% úspěšný. Jedinou jeho slabinou by mohly být rychle se zvyšující sázky, které však mohou překvapit pouze nepřipravené hráče. Pokud s tímto úkazem kalkulujete od začátku, brzy pochopíte, že jde o nesmírně účinný systém, který oproti svému předchůdci nabízí šťavnatý bonus v podobě vyšších výher. Z těchto důvodů mu naše redakce uděluje 10/10.

Dopisy hráčů

Dobrý den,

o ruletu se zajímám už mnoho let, začal jsem s ní po Revoluci, takže mám už dost odehráno. Mojí specializací je právě sázkový systém Martingale a různé jeho odměny. Vedle rulety tyto sázkové systémy uplatňuji také v mém dalším koníčku – kurzovém sázení. Velký Martingale systém se mi zamlouvá ze všeho nejvíc, neboť se mi nespočetněkrát osvědčil. Jde o to, že nabízí velmi vysoké výhry, které v konečném důsledku dokáží hravě pokrýt i případnou sérii neúspěšných spinů. Co tím chci říct? I v případě dosažení maximálního limitu hry není potřeba zoufat. Tento systém je natolik štědrý, že vyhrané peníze dokáží pokrýt i případné ztráty.

S překročením limitu se dá vypořádat zapojením několika maličkostí. V první řadě vždy sázím od nejnižší možné částky, kterou kasino dovoluje. Potom zapojuji možnost free spinu – točím dokud mi po sobě nepadne 4 stejné barvy, například černá. V tu chvíli se zapojuji do hry o reálné peníze a vsázím na červenou. Jestliže dosáhnu maximálního limitu a už nelze zvedat částku, začnu opět od znova, od vsazení 1 žetonu. Jedna prohra v tomto případě vůbec nic neznamená. Oproti klasickému Martingalu nabízí tento systém mnohonásobně vyšší výhry. Získané peníze proto stačí i na pokrytí případných výpadků. Chce to prostě jen srdce hráče a vytrvat.

S pozdravem

J.J.

#

Prohlédnete si detailní recenze heren a kasín. Máme je prošlé do nejmenšího detailu a nic nám neuteklo.